SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN Media rozszerza usługę Switch_on o TVN24 i TVN24 BiS

Biuro reklamy TVN Media rozszerzyło możliwość podmiany spotów reklamowych w telewizji linearnej o dwie dodatkowe stacje - TVN24 oraz TVN24 BiS. Rozwiązanie dostępne jest w formie nowoczesnej aplikacji mobilnej, która umożliwia zastępowanie spotów emitowanych w ramach kampanii kupionych w modelu cennikowym.

Switch_On jest rozwiązaniem reklamowym oferowanym wszystkim klientom biura reklamy TVN Media od br.

Rozbudowanie Switch_On o stacje TVN24 i TVN24 BiS pozwala zwiększyć zasięg techniczny produktu, dzięki czemu reklamodawcy mogą elastycznie zmieniać komunikację  reklamową na jeszcze większą skalę.

Rozbudowa Switch_On jest odpowiedzią na wyzwania, z jakimi mierzą się reklamodawcy z takich branż jak retail czy e-commerce. Dzięki temu zabiegowi wzrosła możliwość rotacji dużej liczby spotów reklamowych w medium charakteryzującym się bardzo wysoką efektywnością.

- Zależy nam na tym, aby oferować naszym partnerom coraz bardziej innowacyjne i kompleksowe rozwiązania. Kanały TVN24 i TVN24 BiS są szczególnie pożądane przez reklamodawców, dlatego też były naturalnym wyborem przy rozszerzaniu zasięgu Switch_On - mówi Agnieszka Gajzler, dyrektor działu strategii i rozwoju digital w TVN Grupie Discovery.

Switch_On  pozwala na podmianę spotu 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Spoty można zastępować w 13 stacjach z portfolio TVN Grupa Discovery: TVN, TVN7, TTV, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Travel Channel, Discovery Life, HGTV, Food Network, Metro, TVN24, TVN24 BiS. Reklamodawcy mogą na bieżąco optymalizować przekaz reklamowy w oparciu o własne dane sprzedażowe czy magazynowe, ale także elastycznie reagować na otoczenie konkurencyjne czy warunki zewnętrzne.

Dołącz do dyskusji: TVN Media rozszerza usługę Switch_on o TVN24 i TVN24 BiS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl