SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN7 wprowadza w „Big Brotherze” nominacje na żywo i 7 dni na głosowanie widzów

Od niedzieli 24 marca br. stacja TVN7 będzie pokazywać nominacje uczestników „Big Brothera” na żywo w programie „Arena”, który prowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Głosowanie widzów na mieszkańca opuszczającego program potrwa cały tydzień - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

fot. TVN7Article

Już w pierwszym tygodniu emisji „Big Brothera” każdy z szesnastu mieszkańców Domu Wielkiego Brata musiał wskazać po dwie osoby, które nominuje do odejścia z programu. Nominacje odbyły się we wtorek i tego samego dnia uczestnicy poznali wyniki swoich wyborów.

Z kolei widzowie TVN7 dowiedzieli się o nominacjach dopiero dzień później, w odcinkach „Big Brothera” o godz. 20.00 i „Big Brother Nocą” o 23.10. Głosowanie na dwóch uczestników, zagrożonych opuszczeniem Domu (Natalia i Maciej), wystartowało w środę wieczorem i zostanie rozstrzygnięte w trakcie programu live „Big Brother Arena”.

W niedzielę kończący grę uczestnik wyjdzie z Domu Wielkiego Brata, a prowadząca program w studiu obok Agnieszka Woźniak-Starak porozmawia z byłym mieszkańcem oraz z jego rodziną i przyjaciółmi.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, od najbliższego wydania „Big Brother Arena”, Siódemka wprowadzi zmiany w formule nominacji - stacja będzie pokazywać na żywo jak uczestnicy oddają swoje typy w Pokoju Zwierzeń. Od 24 marca br. ma to być stały element niedzielnych odcinków live.

Nominacje zajmą ostatnią część programu „Arena” i zostaną przeprowadzone dopiero po wyjściu z Domu uczestnika, który przegrał w mijającym tygodniu. Widzowie TVN7 będą na bieżąco śledzić nominacje mieszkańców, a od razu po zakończeniu tego etapu rozpocznie się nowe głosowanie SMS-owe na osoby zagrożone opuszczeniem „Big Brothera” w kolejnym tygodniu. Głosowanie potrwa do następnej niedzieli, do następnego odcinka „Arena”.

W niedzielę 17 marca br. TVN7 rozpoczęła emisję nowej edycji reality-show „Big Brother”, którego główną twarzą i prowadzącą jest Agnieszka Woźniak-Starak. Program zdominuje wiosenną ramówkę stacji, która będzie pokazywać odcinki live codziennie.

Reality potrwa 91 dni, a finał zaplanowano na niedzielę 16 czerwca br. W edycji wystąpi 16 uczestników, którzy wprowadzą się do domu wolnostojącego w podwarszawskiej miejscowości Gołków w powiecie piaseczyńskim. Każdy ich ruch śledzą kamery zamontowane we wszystkich pomieszczeniach. Obok domu wybudowano duże studio, z którego codziennie transmitowane będą odcinki na żywo. Działka wraz z domem i jeziorem została ogrodzona i zabezpieczona przed wstępem intruzów z zewnątrz. Warto dodać, że nieruchomość w Gołkowie pojawiała się już w produkcjach TVN - w serialu „Pułapka” (dom bohaterki granej przez Agatę Kuleszę) oraz w reality-show „Top Model” (willa, w której mieszkali uczestnicy).

Uczestnicy nowego „Big Brothera” zostali wybrani w castingu, który rozpoczął się w połowie grudnia ub.r. Zgłosiło się ponad 15 tys. osób, które chciały wystąpić w programie i na trzy miesiące odciąć się od rodziny, przyjaciół oraz dostępu do social mediów.

Oprócz Agnieszki Woźniak-Starak prowadzącymi „Big Brothera” w TVN7 są Bartek Jędrzejak, Filip Chajzer (pierwotnie miała być Ula Chincz) i Małgorzata Ohme. Codziennie Chajzer i Ohme pojawiają się w wieczornych odcinkach na żywo „Big Brother Nocą” (emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 23.15), a także poprowadzą „Big Brother Raport”, czyli w sobotni odcinek live o godz. 20.00. Natomiast Bartek Jędrzejak w każdą niedzielę w „Big Brother Arena” pojawi się przed drzwiami Domu Wielkiego Brata, aby wyprowadzić uczestnika odpadającego z reality i przeprowadzić go do studia (tak samo jak Martyna Wojciechowska w pierwszych edycjach).

Od pierwszego dnia emisji nowej odsłony reality-show, serwis Player.pl umożliwia podgląd na żywo wydarzeń z Domu Wielkiego Brata. Użytkownicy pakietu „Big Brother Non Stop” zyskają możliwość oglądania czterech równoległych kanałów z transmisją live oraz otrzymają dostęp do 5 programów dostępnych tylko w Player.pl wraz z ekskluzywnymi materiałami, które nie trafiły na antenę TVN7 i TVN, m.in. „Big Brother 18+”, czyli codzienny program z najbardziej kontrowersyjnymi i pikantnymi scenami w Domu. Player wprowadzi trzy wersje pakietu „Big Brother Non Stop”: na 24 godziny (10 zł), na siedem dni (20 zł) lub na 90 dni (50 zł).

Dołącz do dyskusji: TVN7 wprowadza w „Big Brotherze” nominacje na żywo i 7 dni na głosowanie widzów

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
pavv
Jak tam oglądalność? Premiera, a przynajmniej jej pierwsza godzina wypadła nieźle. Z tego co wiem to teraz oglądalność jest marna.
odpowiedź
User
k.
Jak tam oglądalność? Premiera, a przynajmniej jej pierwsza godzina wypadła nieźle. Z tego co wiem to teraz oglądalność jest marna.

To wiesz, czy pytasz? :)
odpowiedź
User
sssss
efekt filipa chajzera :)
odpowiedź