SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP 1: Maciej Orłoś nowym prowadzącym „Celownika”

Od 6 września magazyn reporterski „Celownik” będzie emitowany w nowym wirtualnym studiu. Na zmianę z Agnieszką Świdzińską program poprowadzi Maciej Orłoś.

TVP 1: Maciej Orłoś nowym prowadzącym „Celownika”

Dzięki zmianom „Celownik” ma być bardziej interaktywny i nowoczesny. Emisję programu zaplanowano jesienią od poniedziałku do piątku o godzinie 17.25.
„Celownik” jest obecny na antenie Jedynki od lipca 2007 roku. W pierwszym programie w nowym sezonie pokazane zostaną dwa reportaże.  Pierwszy o kobiecie, która poszukiwała w Internecie miłości, a zamiast tego spotkało ją upokorzenie i wielki zwód. Drugi reportaż dotyczy wypadku, który wydarzył się na placu zabaw w Bytomiu. Siedmioletni chłopiec bawiący się z rówieśnikami został porażony prądem i mimo reanimacji podjętej przez ojca zmarł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVP 1: Maciej Orłoś nowym prowadzącym „Celownika”

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sk
"Pierwszy o kobiecie, która poszukiwała w Internecie miłości, a zamiast tego spotkało ją upokorzenie i wielki zwód". A może wzwód. Nie wiem co autor miał na myśli;) Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.
odpowiedź
User
Zygmunt
Szanowny Panie Orłoś oglądam właśnie program CELOWNIK o działaniach Straży Miejskiej. Życzę Panu aby u Pana pod domem zrobili sobie takie targowisko. Jeżeli wolno wszędzie handlować i byle czym, to wolno też kraść-bo przecież inni mają a ja nie. Wolno też zaśmiecać np: las bo przecież to nic takiego. Wolno przeklinać na ulicy bo tak wypada. Dlaczego np: w Niemczech może być porządek , a u nas jak jest bałagan to jest wszystko w porządku. Nie słyszałem w tym programie np: o tym aby stworzyć miejsce na handel,ewen tulanie jak jest w innych krajach kjest wyznaczony jeden dzień kiedy można handlować na ulicy. Powiedział Pan , że nie ma co komentować w działań Straży Miejskiej. Mnie się wydaje, że nie ma co komentować Pana postawy w tym programie. Do dzisiaj uważałem Pana za powaznego dziennikarza. Następny program powinien Pan zrobić o tym jak to brzydka policja bije kiboli na stadionie a oni tylko rzucają krzesłami i demolują stadion..
odpowiedź
User
Marian-49
"Zygmunt" napisał(a): Szanowny Panie Orłoś oglądam właśnie program CELOWNIK o działaniach Straży Miejskiej. Życzę Panu aby u Pana pod domem zrobili sobie takie targowisko. Jeżeli wolno wszędzie handlować i byle czym, to wolno też kraść-bo przecież inni mają a ja nie. Wolno też zaśmiecać np: las bo przecież to nic takiego. Wolno przeklinać na ulicy bo tak wypada. Dlaczego np: w Niemczech może być porządek , a u nas jak jest bałagan to jest wszystko w porządku. Nie słyszałem w tym programie np: o tym aby stworzyć miejsce na handel,ewen tulanie jak jest w innych krajach kjest wyznaczony jeden dzień kiedy można handlować na ulicy. Powiedział Pan , że nie ma co komentować w działań Straży Miejskiej. Mnie się wydaje, że nie ma co komentować Pana postawy w tym programie. Do dzisiaj uważałem Pana za powaznego dziennikarza. Następny program powinien Pan zrobić o tym jak to brzydka policja bije kiboli na stadionie a oni tylko rzucają krzesłami i demolują stadion..


Panie Macieju! Też oglądałem ten program i chyle czoło. Nie bierz pan na serio wypowiedzi pana Zygmunta, albowiem jest stroną w tym sporze, bo mu pod domem zrobili targowisko. Jeżeli na prywatnej posesji, może wziąć kija i popędzić intruzów, albo w przypływie litości zezwolić pod dowolnymi warunkami handlować. Zaś jeżeli to jest miejsce publiczne co mu do tego?

Co się zaś tyczy sposobu egzekowania prawa przez straże miejskie Warszawy i Łodzi nie mam stosownych słów, aby je opisać. Hańba! Tych panów zmobilizowałbym i wysłał na misje do Afganistanu, Iraku lub innego odpowiedniego miejsca.

Wypasiony pan w mundurze z Warszawy porównał ulicznych handlarzy do złodziei, tylko 'drobnych złodziei' To jest poniżej wszelkiej krytyki, zaś trzygwiazdkowy funkcjonariusz z Łodzi - tłumaczył, że interweniują w obronie prawa, ponieważ ów handel jest z naruszeniem prawa. I, powiedział? 'Jeżeli nie mają wystarczajacych środków na utrzymanie powinni zgłosić się do instytucji świadczącycyh taką pomoc.'

A, zatem Panie Macieju, następny program proszę zrobić z przedstawicielami rządu i popytytać ile wyasygnują dodatkowych środków na pomoc tym spędzonym z ulicy?

A tak przy okazji. Niech Pan Zygmunt nie świeci nam w oczy Niemcami. Gdyby nie wiekowy drenaż naszych ziem, gdyby nie liberalna (złodziejska transformacja) może mógłby takie porównania czynić.
A póki co powinno obowiazywać hasło 'Ratuj się, kto może!' i nie przepędzać drobnego handlu. W to powinien zaangazować się Prezydent wszystkich Polaków, Pan Bronisław Komorowski, występując z inicjatywą ustawodawczą zezwalającą na uliczny handel ograniczony tylko do zakazu utrudniania ruchu, utrudniania dostępu do instytucji i urzędów publicznych oraz w obrębie gmachów i placów reprezentacyjnych.

Samych najlepszych tematów Panie Macieju!
odpowiedź