SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP przez dwa lata wyda ponad 9 mln zł na obsługę podróży służbowych

Telewizja Polska jest w trakcie przetargu na obsługę podróży służbowych, które będzie zlecać wybranej firmie w ciągu najbliższych dwóch lat. Na ten cel przeznaczy 9,04 mln zł brutto. Oferty złożyły dwie firmy Why Not Travel z Tyczyna i eTravel SA z Warszawy.

Maciej Stanecki i Jacek Kurski podczas konferencji TVP (fot.Jan Bogacz/TVP) Article

Why Not Travel w złożonej ofercie zaproponowała m.in. wysokość tzw. opłaty transakcyjnej za dokonanie rezerwacji hotelowej dla jednej osoby na terenie Polski w kwocie 47 zł, taką samą stawkę wskazała przy rezerwacji poza Polską.

Firma chce od TVP po 17 zł za: wystawienie biletu kolejowego na połączenia krajowe lub zagraniczne dla 1 osoby, za pośrednictwo w wynajmie samochodu z kierowcą poza granicami kraju, za wystawienie biletu autobusowego dla 1 osoby w Polsce i poza nią, za wystawienie biletu na prom dla 1 osoby. Opłatę transakcyjną za pośrednictwo w formalnościach wizowych wyznaczono na 97 zł. Rabat, jaki Why Not Travel zaproponowała TVP za zakup biletu krajowego lub zagranicznego dla jednej osoby, wynosi 7,7 proc.

Z kolei stawki zaoferowane przez eTravel wynoszą: 0 zł za dokonanie rezerwacji hotelowej dla jednej osoby na terenie Polski lub  poza Polską, po 8 zł za wystawienie biletu kolejowego na połączenia krajowe lub zagraniczne dla 1 osoby, za pośrednictwo w wynajmie samochodu z kierowcą poza granicami kraju, za wystawienie biletu autobusowego dla 1 osoby w Polsce i poza nią oraz 5 zł za wystawienie biletu na prom dla 1 osoby.

Firma zaproponowała 40 zł opłaty transakcyjnej za pośrednictwo w formalnościach wizowych oraz 0,01 proc. rabatu za zakup biletu krajowego lub zagranicznego dla jednej osoby.

Wybrana w przetargu firma będzie pracować dla TVP przez dwa lata od zawarcia umowy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: TVP przez dwa lata wyda ponad 9 mln zł na obsługę podróży służbowych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl