SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

“Twój Styl” kontra “Uroda Życia”. Wprowadza nowe rubryki

Miesięcznik “Twój Styl” od listopadowego wydania, które ukaże się 14 października br., wprowadzi nowe rubryki. Znajdą się w nich portrety wybitnych i ciekawych kobiet oraz materiały poświęcone psychologii.

Article

Nowymi rubrykami w miesięczniku będą: “Kobiety z Historią” (opowieści o wybitnych postaciach), “Widziałam” (relacje kobiet, które były świadkami ważnych, przełomowych wydarzeń) i “W pierwszej osobie“ (opowieści kobiet, która przeżyły niezwykłe historie).

Poza tym w dziale “Psychologia” pojawi się “Sztuka życia”, czyli wywiad z psychologiem, terapeutą czy socjologiem na temat fundamentalnych życiowych wartości oraz rubryka “Sprawdzam” - opis ciekawego eksperymentu pozwalającego sprawdzić, jak ludzie wokół nas reagują na stosowane przez nas świadome działania psychologiczne

Warto dodać, że na treści związane z porterami kobiet i psychologią stawia właśnie wprowadzony przez Edipresse Polska na rynek miesięcznik “Uroda Życia” (więcej na ten temat).

-  To nie zmiany, tylko wzbogacenie treści, i jak każde podobne działanie w pełni jest zgodne z długofalową strategią marketingową segmentu magazynów luksusowych - wyjaśnia Wirtualnemedia.pl Maciej Brzozowski, dyrektor PR w Wydawnictwie Bauer.

Do całego nakładu wydania dołączony zostanie kalendarzyk na 2015 rok w trzech wzorach do wybory. Ponadto na na terenie woj. mazowieckiego do magazynu dodany będzie “Miniprzewodnik” po najnowszych zabiegach medycyny estetycznej na Mazowszu.

>>> Zobacz Jedynki gazet i magazynów w naszym nowym serwisie

Listopadowy numer “Twojego Stylu” ukaże się w objętości 324 stron, w nakładzie 290 tys. egz. i w cenie 10,99 zł (jest ona wyższa ze względu na dodatek). Sprzedaż wydania będzie wsparta kampanią reklamową w telewizji (stacje Grup TVP, TVN i Polsatu), radiu (RMF i RMF Classic) oraz w internecie (Interia.pl). Kreacją przygotowała agencja Digit-Art, a media zaplanował MEC.

Z danych ZKDP wynika, że sprzedaż ogółem “Twojego Stylu” w lipcu br. wyniosła 203 300 egz. (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: “Twój Styl” kontra “Uroda Życia”. Wprowadza nowe rubryki

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
m34
komentarze się nie dodają?
8 8
odpowiedź
User
m34
ok. dodają się
9 8
odpowiedź
User
m34
A więc: Dobrze, że Uroda Życia zrobiła trochę fermentu na rynku i dobrze, że tytuły na to zareagowały - mam nadzieję z korzyścią dla czytelnika. W mojej (subiektywnej babskiej) ocenie pierwsze wydanie UŻ jest świetne - przeczytałam od deski do deski z prawdziwą przyjemnością. Mam wrażenie, że jest świeży, bezpretensjonalny i po prostu ciekawy. Wydaje mi się, że może stanowić dla TS, Pani i Zwierciadła realną konkurencję i nie powinno się nowego tytułu lekceważyć. Jak widać TS i Pani już reagują, Zwierciadło jak zwykle zaspało, a myślę, że właśnie temu tytułowi Uroda Życia najbardziej zagraża. No cóż pożyjemy, zobaczymy...
18 11
odpowiedź
User
Clarissa
Twój Styl to nudy na pudy. Już od dawna. Dobrze, że pojawiło się się coś nowego.
14 8
odpowiedź
User
Ja
Czy na Motorowej potrafią sami cokolwiek wymyślić? Tak, tak - zaraz skasujecie komentarz bo oni są tacy przewrażliwieni na swoim punkcie:)
10 8
odpowiedź