SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Na Pomagam.pl ruszyły firmowe zbiórki na pomoc Ukrainie

Pomagam.pl, organizator oficjalnej zbiórki "Solidarni z Ukrainą", uruchomił nową funkcjonalność, która pozwala na założenie firmowej “wirtualnej puszki” w ramach głównej akcji, z której 100% wpłat zostanie przeznaczonych na pomoc humanitarną.

Article

W ostatnich dniach szereg zbiórek na pomoc ofiarom rosyjskiej agresji na Ukrainę uruchomiono na platformach Siepomaga, Zrzutka i Pomagam.pl. Prowadzą je m.in. operatorzy tych platform oraz Polska Akcja Humanitarna.

Portal Pomagam.pl uruchomił właśnie nową funkcjonalność, która w ramach głównej akcji "Solidarni z Ukrainą" pozwala na założenie firmowej “wirtualnej puszki”.

Każda firma, organizacja, związek czy samorząd może na tej stronie założyć pod nazwą swojej działalności zbiórkę internetową na pomoc naszym sąsiadom i zacząć zbierać środki w zweryfikowanym miejscu. Wystarczy założyć konto na dedykowanej stronie.

“Kluczowy jest czas. Jedyne czym będziesz się musiał zająć to promocja zbiórki. Zebrane środki Twoja firma będzie mogła w prosty sposób przekazać bezpośrednio Fundacji Pomagam.pl lub dowolnej innej fundacji organizującej pomoc dla Ukrainy.” - wyjaśnia Dobrosława Gogłoza, prezeska Fundacji Pomagam.pl.

Pomagam.pl oferuje gotowe narzędzia do promocji zbiórki, w tym opcje udostępniania w mediach społecznościowych oraz automatycznie tworzony widget-kod do umieszczenia na stronie www lub blogu. Wszelkie koszty pokrywa portal, co oznacza, że 100% wpłaconej kwoty trafia do wskazanej fundacji.

Dołącz do dyskusji: Na Pomagam.pl ruszyły firmowe zbiórki na pomoc Ukrainie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl