SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Valéry Gaucherand dyrektorem generalnym HUB L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie

Valéry Gaucherand  został powołany na stanowisko dyrektora generalnego HUB L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie. Zastąpi Nielsa Westerbye Juhla, który pełnił tę funkcję od trzech lat. Gaucherand przejmie nowe obowiązki 1 marca 2022 roku.

Article

Niels Westerbye Juhl zarządzał firmą na rynku polskim i krajów bałtyckich od 2019 roku i przeprowadził kolejne etapy integracji HUB L’Oréal Polska i Kraje Bałtyckie. Stworzył struktury i procesy lepiej odpowiadające potrzebom biznesu, klientów i konsumentów, wzmacniając pozycję L’Oréal na rynkach HUB w czasie pandemii. Oprócz osiągnięć biznesowych, był również bardzo zaangażowany we wszystkie działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, określając  lokalne cele globalnej strategii L’Oréal For the Future 2030 w HUB L’Oréal Polska i Kraje Bałtyckie.

Niels Juhl był zaangażowany w promowanie różnorodności, w tym także w świecie nauki oraz wspieranie kobiet w rozwoju ich karier naukowych w ramach programu L'Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki.

Nielsa Westerbye Juhla na stanowisku dyrektora generalnego HUB L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie zastąpi Valéry Gaucherand, pracujący w grupie L’Oréal od ponad 20 lat. Valéry Gaucherand zdobywał doświadczenie na wielu rynkach na całym świecie (Francja, Wielka Brytania i Irlandia, Meksyk, Chile, Turcja i Wietnam), gdzie miał okazję pracować w różnych rolach i działach.

Podczas jego pracy w Wietnamie sprzedaż wzrosła ponad dwukrotnie oraz znacząco zwiększyły się udziały rynkowe. Podczas rozwijania biznesu, Valéry Gaucherand  był równie zaangażowany w działania L'Oréal For the Future, zwłaszcza poprzez programy wzmacniające pozycję kobiet i ograniczanie odpadów z tworzyw sztucznych.

Valéry Gaucherand przejmie nowe obowiązki dyrektora generalnego HUB L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie 1 marca 2022 roku.

Dołącz do dyskusji: Valéry Gaucherand dyrektorem generalnym HUB L'Oréal Polska i Kraje Bałtyckie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl