SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Veit Dengler dyrektorem operacyjnym w Bauer Media Group, Jörg Hausendorf odchodzi z firmy

Veit Dengler, członek zarządu Bauer Media Group został dyrektorem operacyjnym i będzie odpowiedzialny za wszystkie transakcje w firmie. Oprócz dotychczasowych obowiązków będzie również zarządzać działalnością wydawniczą w Europie i zastąpi Jörga Hausendorfa, który odchodzi z firmy.

Veit Dengler Article

Do tej pory Veit Dengler odpowiadał za anglojęzyczne obszary działalności wydawniczej, radio oraz obszar nowego biznesu. Teraz dodatkowo przejmie obowiązki Jörga Hausendorfa, czyli zarządzanie działalnością wydawniczą Grupy w Europie.

Bauer Media Group obecnie przechodzi fazę transformacji: firma z wydawnictwa chce przekształcić się w spółkę z bogatym portfolio w sektorze zarówno medialnym, jak i niemedialnym. Jej strategia ma na celu wzmocnienie działalności wydawniczej na całym świecie, rozszerzenie działu radiowego oraz inwestowanie w rozwijające obszary biznesowe, aby zrekompensować spadki w sektorze wydawniczym.

Niedawno ogłoszono, że Grupa początkowo skupi się na marketingu i sprzedaży usług dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Grupa Bauer w swoim portfolio posiada obecnie 700 czasopismom, 400 produktów cyfrowych i ponad 100 stacji radiowych, ostatnio zainwestowała w internetowe platformy porównawcze.

Członkami zarządu Bauer Media Group są obecnie Yvonne Bauer, Harald Jessen i Veit Dengler.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Veit Dengler dyrektorem operacyjnym w Bauer Media Group, Jörg Hausendorf odchodzi z firmy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl