SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

VisitBritain wybrał Sigmę

VisitBritain, organizacja promująca Wielką Brytanię w świecie, powierzyła Sigmie i jej partnerom działania PR w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

Wybór agencji nastąpił w drodze międzynarodowego przetargu, do którego w każdym kraju zaproszono po kilka agencji. VisitBritain postanowił powierzyć działania Sigmie i jej partnerom z sieci Action PR, agencjom Ewing PR z Republiki Czeskiej i Premier Communication z Węgier.

Działania wybranych agencji obejmują doradztwo komunikacyjne, opracowanie i rozpowszechnienie materiałów informacyjnych, opracowanie biuletynu, zarządzanie kontaktami medialnymi, organizowanie spotkań i wyjazdów prasowych i inn.

VisitBritain jest nazwą własną finansowanej przez rząd brytyjski organizacji British Tourist Authority. Celem jej działalności jest promocja Wielkiej Brytanii i poszczególnych regionów jako atrakcyjnego miejsca spędzania wakacji zarówno dla cudzoziemców, jak i Brytyjczyków, a także rozwijanie brytyjskiego sektora turystyki przyjazdowej.

VisitBritain posiada 25 przedstawicielstw w 35 krajach i zatrudnia 450 pracowników.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: VisitBritain wybrał Sigmę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl