SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Walkiewicz, Gogacz, Pleban i Oprządek w zarządzie Klubu Agencji Eventowych

Szymon Walkiewicz, partner w Grupie Walk, został na kolejną kadencję wybrany prezesem Klubu Agencji Eventowych. W zarządzie organizacji znaleźli się Anna Gogacz z Agencji Allegro, Mariusz Pleban z Multi Communications i Sebastian Oprządek z El Padre.

Szymon WalkiewiczArticle

Nowy zarząd Klubu Agencji Eventowych został wybrany podczas spotkania członków organizacji po zakończeniu dwuletniej kadencji poprzedniego zarządu. W kierownictwie organizacji pozostali Szymon Walkiewicz (jako prezes) i Anna Gogacz. Dołączyli do nich Mariusz Pleban i Sebastian Oprządek.

Na zwolnione przez Oprządka miejsce w Sądzie Koleżeńskim Klubu został wybrany Paweł Kwiatkowski z STX Jamboree. Pozostałymi członkami Sądu są Adam Górko z My Place oraz Sławomir Nowaczewski z Rochstar Events.

- Przed nowym zarządem stoi wiele wyzwań, lecz wszyscy będziemy starać się z jak największą korzyścią działać na rzecz środowiska event marketingowego. Bardzo ważne jest również to, że wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest pewna ciągłość na stanowiskach kierowniczych, dlatego cieszą mnie wyniki głosowania, w którym wspólnie zadecydowaliśmy, że chcemy kontynuować dotychczasową strategię rozwoju Klubu - skomentował wyniki głosowania Mariusz Pleban.

- W czasie ostatnich dwóch lat udało nam się uruchomić kilka ciekawych projektów własnych, jak i w dużym stopniu zaangażować się w liczne projekty prowadzone przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Dzięki aktywności KAE rozbudowana została podkategoria związana z event marketingiem w konkursach Innovation Award i KTR. Klub zaangażował się również w działalność szkoleniową prowadzoną przez SKM SAR, dzięki czemu udało się wzbogacić Szkołę Strategii Marki o moduł związany z event marketingiem - wylicza Anna Gogacz.

Klub Agencji Eventowych powstał w 2012 roku przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR. W jego skład aktualnie wchodzi 9 agencji: Agencja Allegro, El Padre, Em Lab, Multi Event, My Place, Rochstar Events, STX Jamboree, Jet Events, Walk Events oraz - ze statutem członka oczekującego - Polymus Events. Klub ma za zadanie współtworzyć wysokie standardy i wskazywać dobre praktyki, angażować się w projekty edukacyjne, a także działać na rzecz usprawniania dialogu pomiędzy marketerami zainteresowanymi usługami z zakresu event marketingu a agencjami.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Walkiewicz, Gogacz, Pleban i Oprządek w zarządzie Klubu Agencji Eventowych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl