SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

WhatsApp wprowadza grupowe rozmowy wideo dla czterech osób

Należący do Facebooka komunikator WhatsApp wprowadził funkcję wieloosobowych rozmów wideo. W grupowych połączeniach z wykorzystaniem kamer może wziąć udział maksymalnie 4 użytkowników.

Article

Zapowiadając wprowadzenie nowej opcji rozmów grupowych WhatsApp podkreślił, że obecnie połączenia wideo pomiędzy użytkownikami komunikatora cieszą się dużą popularnością, każdego dnia spędzają oni na takich rozmowach ponad 2 mld minut.

Teraz, aby ułatwić użytkownikom połączenia wieloosobowe w czasie rzeczywistym WhatsApp udostępnił funkcję grupowego czatu wideo. Aby rozpocząć rozmowę w takim formacie użytkownik musi nawiązać połączenie wideo z drugą osobą, a następnie za pomocą odpowiedniego przycisku dodać do rozmowy jej kolejnych uczestników.

WhatsApp informuje, że na razie w grupowych rozmowach wideo może jednocześnie uczestniczyć maksymalnie 4 użytkowników, możliwe jednak że w przyszłości limit ten zostanie zwiększony. Nowa opcja jest dostępna w wersjach WhatsAppa do systemów iOS oraz Android.

W II kwartale 2018 roku Facebook, do którego należy WhatsApp zanotował przychód w wysokości ponad 13 mld dol., a zysk netto wzrósł do 5,1 mld. Jednak spadek liczby użytkowników rozczarował inwestorów, w wyniku czego akcje Facebooka potaniały na giełdzie o 24 proc., a wartość spółki zmalała o 120 mld dol.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: WhatsApp wprowadza grupowe rozmowy wideo dla czterech osób

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kulfon
Super ale nie chcę udostępniać Fb aż 4 moich rozmówców. Zacznę korzystać jak zapewnią prywatność komunikacji.
8 9
odpowiedź