SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wiadomość w butelce" razem z Coca-Colą

Swoje odbicie w Sieci znalazła nowa promocja Coca-Coli "Wiadomość w butelce". Nowy serwis zaprojektowała i uruchomiła trójmiejska agencja interaktywna Engine. Promocja offline wykorzystuje zaawansowane rozwiązania telefonii pozwalające na przesyłanie nagranych wiadomości głosowych przez telefon. Użytkownicy, dzwoniąc pod wskazany numer telefonu mają możliwość wybrania zabawnej, kilkudziesięciosekundowej wypowiedzi (z puli ponad 30 dostępnych) i przesłania jej na dowolny numer telefonu - stacjonarny lub komórkowy. Dodatkową zachętą do udziału w promocji są codzienne losowania atrakcyjnych nagród wśród uczestników promocji.

W uruchomionej właśnie witrynie www.cocacola.pl można przesłuchać wszystkie wiadomości dostępne w systemie oraz zapoznać się z zasadami promocji offline. Dodatkowo zaprojektowane zostały dwa konkursy online, dostępne jedynie w Internecie, nawiązujące w swoim charakterze do przesłania promocji "Wiadomość w butelce", czyli zabawy i komunikowania się z przyjaciółmi.

Pierwszy z nich - "Wymyśl kartkę" - polega na stworzeniu przez uczestnika ciekawego hasła, które mogłoby znaleźć się na elektronicznej kartce. Wyłonieni zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody, a zaproponowane przez nich teksty umieszczone zostaną na specjalnych, stworzonych przez Engine e-kartach i dołączone do puli już istniejących w serwisie. Dodatkowo uruchomione zostało Forum, gdzie uczestnicy mogą na bieżąco komentować zgłoszenia innych uczestników, a także głosować na ciekawe propozycje. Autorzy tekstów, których wybiorą inni użytkownicy głosując na Forum zostaną nagrodzeni również własną e-kartką.

Drugi konkurs - "Wyślij kartkę" związany jest z przesyłaniem e-kartek do przyjaciół. Engine przygotował do tego celu pulę kilkunastu e-kartek, które gracze mogą rozsyłać do przyjaciół. Osoba, która wyśle ich najwięcej wygrywa atrakcyjne nagrody.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wiadomość w butelce" razem z Coca-Colą

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl