SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wielkanocna kampania Provident Polska

Provident Polska rozpoczyna intensywną kampanię reklamową w telewizji i prasie wspartą akcją marketingową w hipermarketach

Już 8 marca rusza ogólnopolska kampania reklamowa Provident Polska. Najnowszy spot reklamowy pokażą TVP1, TVP2, Polsat i TVN. Jednocześnie reklamy Providenta ukażą się w blisko 200 tytułach prasowych. Kampanię mediową wspierać będą akcje marketingowe w hipermarketach "Tesco" i marketach "Leader Price" oraz mailing. Głównym celem kampanii jest bezpośrednie wsparcie sprzedaży pożyczek gotówkowych oferowanych przez Provident przed Świętami Wielkanocnymi.

Telewizyjna kampania reklamowa rozpocznie się 8 marca i potrwa 5 tygodni. W tym czasie spoty Providenta zostaną wyemitowane na antenach TVP1, TVP2, Polsatu i TVN. Na potrzeby najnowszej kampanii Providenta powstały dwa nowe filmy reklamowe. Spoty będą emitowane nie tylko w Polsce, ale też w innych zagranicznych oddziałach firmy (w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech).

"Zaplanowaliśmy bardzo intensywną kampanię. Aż 70% wykupionego przez nas czasu antenowego przypada na godziny 16.30 - 22.30, czyli pasmo najwyższej oglądalności - mówi Agnieszka Walczak-Chojecka, Szef Działu Marketingu w Provident Polska. - Okres przedświąteczny to czas wzmożonych zakupów. Jak wiemy z przeprowadzonych badań rynkowych, około 3 wszystkich naszych klientów deklaruje, że przynajmniej raz w miesiącu robi zakupy w marketach. Dlatego zdecydowaliśmy się także na niestandardowe formy dotarcia do klientów, np. nadruki na paragonach kasowych".

Dodatkowo od 15 marca do 4 kwietnia reklama Providenta znajdzie się w blisko 200 tytułach prasowych. Provident zagości też w "Krzyżówkach Panoramicznych".

Wsparciem dla podejmowanych przez Provident Polska działań będzie mailing skierowany do osób wytypowanych spośród obecnych 813 000 klientów firmy. Kolorowe listy przypomną klientom o ofercie Providenta.

Kreacją reklamy telewizyjnej zajęła się agencja Lowe, a zakupem mediów Pan Media Western. Większość materiałów BTL przygotowała agencja Nader.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wielkanocna kampania Provident Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl