SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wills Integrated autorem kampanii Stargres

Grono klientów Wills Integrated poszerzyło się o należącą do Grupy Końskie markę Stargres. Wrocławska agencja strategiczno-komunikacyjna odpowiada za realizację wielokanałowej kampanii, której celem jest promocja gresowych płyt zewnętrznych z linii STAR 2.0 i STAR 3.0. 

W ramach działań realizowanych pod hasłem „Zmieniamy przestrzeń” marka Stargres chce zwiększyć świadomość swoich flagowych produktów wśród grupy docelowej oraz podkreślić ich wszechstronność i funkcjonalność. Poza stworzeniem dedykowanej płytom gresowym z linii STAR 2.0 i STAR 3.0. strony internetowej, kampanii towarzyszą dodatkowe aktywności, za które odpowiada Wills Integrated.

Do zadań agencji należy m.in. promocja wspomnianych rozwiązań w mediach społecznościowych i na platformie Google Ads, działania PR, w tym przygotowanie i dystrybucja dedykowanych newsletterów i e-booka, oraz reklamy w mediach branżowych. W komunikacji wykorzystywane są m.in. wykonane na potrzeby kampanii zdjęcia, animacje instruktażowe oraz filmy prezentujące wybrane realizacje z zastosowaniem płyt z linii STAR 2.0 i STAR 3.0. 

Realizację wymienionych działań poprzedziło opracowanie strategii kampanii, za które także odpowiadała agencja Wills Integrated.

Dołącz do dyskusji: Wills Integrated autorem kampanii Stargres

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl