SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wojciech Jagielski odchodzi z Radia ZET, Joanna Sołtysiak nowym dyrektorem muzycznym Radia ZET

Wojciech Jagielski po 4,5 roku pracy jako dyrektor muzyczny Radia ZET żegna się z tą funkcją. Stanowisko przejmie po nim Joanna Sołtysiak, dotychczas jego zastępca.

Wojciech Jagielski i Joanna Sołtysiak Article

Jagielski był dyrektorem muzycznym Radia ZET od października 2010 roku, a wcześniej do połowy 2007 roku. Ogółem z rozgłośnią jest związany od 25 lat, prowadził w niej wiele programów. Od trzech lat jest gospodarzem cotygodniowego programu „Doktor Zet” poświęconego zdrowiu. Wojciech Jagielski ze stanowiska dyrektora muzycznego odchodzi za porozumieniem stron.

Joanna Sołtysiak pracuje w Radiu ZET od połowy 2007 roku, dotychczas była zastępcą dyrektora muzycznego (w latach 2007-2010 tę funkcję pełnił Rafał Freyer). Wcześniej pracowała w rozgłośniach z Grupy Radiowej Agory (Złote Przeboje, Klasyka FM, Pop FM, Radio Wielkopolska i Blue Fm), a karierę zaczynała w Studenckim Radiu Afera.

- Joanna od 2007 roku była zastępcą dyrektora muzycznego stacji. Jej awans na szefową działu muzycznego będzie więc płynnym przejęciem dotychczasowych obowiązków od Wojtka Jagielskiego, któremu z tego miejsca dziękuję za ostatnie pięć lat pracy w stacji - komentuje Jarosław Paszkowski, p.o redaktora naczelnego Radia ZET, który objął to stanowisko miesiąc temu, zastępując Rafała Olejniczaka (więcej na ten temat).

W ostatnich falach badania słuchalności Radio ZET notowało rekordowo niskie wyniki - w I kwartale br. było to 13,2 proc. udziału w rynku, wobec 15,7 proc. rok wcześniej (według Radio Track - zobacz wyniki wszystkich stacji ogólnopolskich).

 

Dołącz do dyskusji: Wojciech Jagielski odchodzi z Radia ZET, Joanna Sołtysiak nowym dyrektorem muzycznym Radia ZET

39 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
poka poka
I kolejny chory wniosek, że za fatalne wyniki odpowiada wyłącznie muzyka. Akurat Zetka ma dużo ciekawszą i różnorodną playlistę od RMF. Za fatalne wyniki zetki odpowiadają kiepscy prowadzący i brak pomysłu na atrakcyjne pasma, a nie muzyka.
64 19
odpowiedź
User
x
Zdjecie Jagielskiego idealnie dobrane do kontekstu...
29 9
odpowiedź
User
Wampir
Nareszcie. Bardzo dobra decyzja! Sołtysiak zna się na radiu jak mało kto. W końcu nie koledzy królika awansują, a ludzie kompetentni.
38 16
odpowiedź