SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wojtek Walczak na czele nowego departamentu strategicznego w Plej

Plej powołał do życia Departament Strategiczny Plejground, specjalizujący się w tworzeniu i implementacji strategii marki. Na czele nowego zespołu stoi Wojtek Walczak.

Plejground jako wyspecjalizowana jednostka agencji reklamowej Plejzajmuje się strategią marki, strategią komunikacji marki oraz ich implementacją w działania komunikacyjne. Co ciekawe, zespół udostępnia cennik usług na swojej stronie.

– W Plejground zawsze najpierw myślimy marką, ale jednocześnie nie zapominamy, że konsument nie patrzy na dokumenty strategiczne marki – patrzy tylko na kreację w punktach styku z komunikacją marki. Dlatego tworzymy strategie użytkowe – do wdrożenia, a nie do szuflady – zarówno w działaniach kreatywnych, jak i mediowych. Takie, które przynoszą efekt i mają przekładać się na wyniki marki. Nie bawimy się w długie, rozwlekłe, filozoficzne debaty – chcemy, żeby klienci dostali zamierzony efekt, w zakładanych przez siebie terminach. Co oczywiście nie oznacza jazdy bez trzymanki i pracy na nierealnych deadline’ach.  Nasza sprawność i szybkość działania jest jednocześnie dokładna i wynika z określonego kontekstu biznesowego czy marketingowego. Musi przecież przekładać się na realny plan działań. A przede wszystkim odpowiada na potrzeby i wyzwania marek - mówi Wojtek Walczak, CSO Departamentu Strategicznego Plejground.

Wojtek Walczak jest związany z Plej od ponad 5 lat. Wcześniej przez 8 lat współtworzył firmę doradztwa strategicznego Melting Pot, która w swoim strategicznym portfelu ma projekty dla marek takich jak Hortex, Vision Express, Aviva, Winiary czy JBB Bałdyga. Wcześniej związany był m.in. z Young & Rubicam, FireFly Creation czy PZL.

Członkiniami zespołu są strateżki Lena Wrzosek, Dorota Ziółkowska i Marta Broda – każda specjalizująca się w innych branżach. Oprócz tego Departament Strategiczny Plejground będzie korzystać z doświadczenia i możliwości całego 160-osobowego Plej.

Plejground pracuje już dla takich klientów, jak Play, Allegro, Energizer, Heineken czy Health Labs Care.

Dołącz do dyskusji: Wojtek Walczak na czele nowego departamentu strategicznego w Plej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl