SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wp z wydawnictwem Edipresse

Tuż po zacieśnieniu współpracy z Telewizją Polsat Wirtualna Polska poszerza grono kontrahentów medialnych o Wydawnictwo Edipresse

Na stronach portalu ruszyła internetowa wersja jednego z najpopularniejszych dwutygodników dla kobiet - magazynu VIVA!.

Ekskluzywne pismo dla kobiet VIVA! znalazło się na stronach portalu dzięki zacieśnieniu współpracy WP i Wydawnictwa Edipresse.

W WP nie zabraknie zatem wywiadów VIVY!, ciekawostek o modzie, kuchni, urodzie, galerii fotografii, artykułów o znanych i lubianych.

"Zadbaliśmy o to, by w serwisie prezentować najciekawsze materiały z aktualnych oraz archiwalnych wydań dwutygodnika - mówi Joanna Ruczyńska z Wirtualnej Polski, współodpowiedzialna za wdrożenie projektu - Interesujące i wszechstronne artykuły tematyczne przeplatane są wywiadami z gwiazdami, którymi VIVA! wyróżnia się spośród opiniotwórczych magazynów kobiecych."

"Systematycznie wzbogacamy portalową ofertę dla kobiet, różnicując ją pod względem zawartości i kierując do odmiennych grup, tak, by każda z pań znalazła w WP coś dla siebie. - podkreśla Kinga Ciukta odpowiedzialna za współpracę z partnerami medialnymi i kontentowymi WP - Z Wydawnictwem Edipresse współpracujemy od 2002 roku udostępniając w zasobach WP serwis polki.pl, sztandarową witrynę dla Kobiet Wydawnictwa."

Portal w niedalekiej przyszłości planuje uruchomienie kolejnych serwisów - internetowych odpowiedników innych popularnych czasopism wydawnictwa Edipresse: Przyjaciółka, Uroda, Vita, Mamo To Ja, czy Dom&Wnętrze.

Serwis: http://viva.wp.pl

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wp z wydawnictwem Edipresse

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl