SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wprost odcina się od programu o homoseksulistach i zwalnia dziennikarza

AWR Wprost, wydawca Wprost, zwolniła dziennikarza tego tygodnika Agatona Kozińskiego. Powodem tej decyzji był fakt, że Koziński bez wiedzy przełożonych informował, że Wprost z MTV pracuje nad koncepcją programu o gejach.

Wprost odcina się od programu o homoseksulistach i zwalnia
dziennikarza

Chodzi o cykl dokumentalny, o którym informowaliśmy w środę. Geje i lesbijki mieliby w nim przyznawać się do swojej orientacji seksualnej przed rodziną i bliskimi. Pomysłodawcą programu jest Agaton Koziński, ale jak się okazało redakcja tygodnika nie ma z tym projektem nic wspólnego, co potwierdza nam Grzegorz Pawelczyk, zastępca redaktora naczelnego "Wprost".

- Pan Koziński podjął działania w imieniu redakcji, nie konsultując ich z nikim z przełożonych - tłumaczy nam Pawelczyk. Dodaje, "że Wprost" nie jest zaangażowany w prace nad koncepcją tego programu, a zwolnienie dziennikarza wynika nie z oceny jego pomysłu, ale ze złamania przez Kozińskiego obowiązujących w firmie zasad lojalności wobec przełożonych.

Zwolniony dziennikarz swój projekt cyklu o homoseksualistach przestawił stacji MTV Polska, która poważnie rozważa jego wyprodukowanie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wprost odcina się od programu o homoseksulistach i zwalnia dziennikarza

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl