SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wspólna inicjatywa Hewlett-Packard i Clix Software

Hewlett-Packard dofinansuje zakupy oprogramowania zwiększającego efektywność małych i średnich przedsiębiorstw

Firma Hewlett-Packard Polska oraz Clix Software Sp. z o.o., firma specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania wspomagającego pracę działów sprzedaży, marketingu, serwisu i obsługi klientów małych i średnich przedsiębiorstw podjęły wspólną inicjatywę, której celem jest wsparcie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach tej inicjatywy Hewlett-Packard Polska dofinansuje w 1/3 zakupy oprogramowania OKAY CRM. Z dofinansowania będą mogły skorzystać małe i średnie przedsiębiorstwa.

"HP Polska wspomaga rozwój małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Stale uatrakcyjniamy naszą ofertę takimi akcjami promocyjnymi jak np. korzystne warunki zakupu wybranych rozwiązań naszych partnerów" - mówi Maciej Makowski, kierujący działem SMB w HP Polska. "Wspólna oferta HP i Clix Software wychodzi naprzeciw oczekiwań sektora SMB, który oczekuje nowoczesnych rozwiązań w przystępnej cenie. Mamy nadzieję, że rozwiązanie OKAY CRM zostanie w pełni wykorzystane przez naszych klientów i przyniesie im wymierne efekty ekonomiczne" - powiedział Maciej Stanusch, Prezes Zarządu Clix Software.

Prawo do otrzymania dofinansowania wynoszącego 150 PLN, co stanowi 1/3 kosztów zakupu jednej licencji oprogramowania OKAY CRM, będą miały wszystkie polskie małe i średnie przedsiębiorstwa (według definicji Ustawy prawo o działalności gospodarczej Dz. U. 1999, Nr 101 poz. 1178, z późniejszym i zmianami), które w okresie od 6 września 2004 roku do 30 listopada 2004 roku zakupiły jedną (1) licencję na program OKAY CRM i jedną (1) pozycję sprzętową Hewlett-Packard Polska (notebook lub komputer stacjonarny lub monitor lub serwer lub drukarkę lub projektor). W ramach inicjatywy każdy uczestnik może wnioskować o zwrot w wysokości maksymalnej 10 x 150,-- PLN, co daje maksymalną wysokość zwrotu w przeliczeniu na jedno przedsiębiorstwo 1.500,-- PLN. Warunkiem otrzymania dofinansowania jest wypełnienie i przesłanie do Hewlett-Packard Polska "Wniosku o przyznanie dofinansowania na OKAY CRM" nie później niż w 30 dni od momentu zakupu sprzętu Hewlett-Packard Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wspólna inicjatywa Hewlett-Packard i Clix Software

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl