SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Wydarzenia i opinie” z Bogdanem Rymanowskim zyskały widzów

Pierwsze cztery wydania magazynu „Wydarzenia i opinie” poprowadzone przez Bogdana Rymanowskiego oglądało 227 tys. widzów. W porównaniu do wcześniejszych emisji program zyskał 101 tys. osób - wynika z danych telemetrycznych udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom.

Bogdan Rymanowski, fot. PolsatArticle

Bogdan Rymanowski „Wydarzenia i opinie” prowadzi od 1 października br. Średnia widownia pierwszych czterech odcinków magazynu z jego udziałem wyniosła 227 tys. osób. Przełożyło się to na 1,62 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 1,41 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 1,41 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom. Program na antenie Polsatu News pokazywany jest od poniedziałku do czwartku o godz. 19.15.

Przynajmniej przez 1 minutę magazyn obejrzało 540 tys. osób w grupie 4+ (w 16-49 było to 122 tys., a w 16-59 - 214 tys.).

„Wydarzenia i opinie” z udziałem Bogdana Rymanowskiego zyskały 101 tys. widzów względem wcześniejszych emisji programu. Magazyn w Polsat News zadebiutował 9 kwietnia br. Od tego dnia do 27 września br. śledziło go średnio 126 tys. osób, co przełożyło się odpowiednio na 1,13 proc., 0,68 proc. i 0,91 proc. udziału.

Największą widownię spośród wszystkich dotychczas pokazanych wydań „Wydarzeń i opinii” miało to z 1 października br., które śledziło 335 tys. widzów. Tego dnia na wizji zadebiutował Bogdan Rymanowski, a jego gościem był premier Mateusz Morawiecki.

W rankingu top 20 znalazły się wszystkie cztery wydania magazynu poprowadzone przez Rymanowskiego.

Nowa ramówka Polsat News

Od października wystartowała nowa ramówka Polsatu News. Od tego dnia również serwisy informacyjne Polsat News oraz „Wydarzenia” nadawane są z nowego studia.

Polsat News we wrześniu 2018 roku miał średnio 61,9 tys. widzów, co przełożyło się na 1,04 proc. udziału.

Dołącz do dyskusji: „Wydarzenia i opinie” z Bogdanem Rymanowskim zyskały widzów

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
przepraszam
ale nie mam ochoty oglądać samouwielbienia.
odpowiedź
User
dfsg
Wynik programu z dnia 23 sierpnia w gr. 16-49 tylko 3 tys, a w grupie 16-59 już 66 tys.
odpowiedź
User
Amman
1. Ciekawość; 2. Dobór gości do pierwszych odcinków. Chyba jest jasne, że ludzie chcieli zobaczyć Rymanowskiego w nowej stacji, a poza tym za pierwszych gości miał premiera i prezydenta...gdyby nie poprawiło to wyników, to śmierdziałoby spektakularną klęską. Dalej już tak kolorowo nie będzie.
odpowiedź