SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wyślij "Boomerang" smsem!

"Jak nazywa się australijska broń miotana wielokrotnego użytku?"

"Jak nazywa się australijska broń miotana wielokrotnego użytku?" - każdego kto zna odpowiedź na pytanie i interesuje się marketingiem bezpośrednim zapraszamy do wzięcia udziału w quizie SMSowym przygotowanym przez agencję marketingu mobilnego MobiJOY! z okazji Dni Marketingu Bezpośredniego "Boomerang".

Uczestnicy V edycji Międzynarodowych Dni Marketingu Bezpośredniego "Boomerang", organizowanych wspólnie przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego (SMB) oraz Eskadrę, będą SMSem na bieżąco otrzymywać dodatkowe informacje o imprezie. Dotyczy to zwłaszcza relacji z towarzyszącego spotkaniu seminarium Pryzmat, ewentualnych zmian w harmonogramie i wiadomości o specjalnych wydarzeniach mających miejsce na stoiskach targowych. System konferencyjny został zaprojektowany przez agencję marketingu mobilnego MobiJOY!

"Pomyśleliśmy, że smsowy system konferencyjny będzie nie tylko doskonałym medium do przekazywania informacji na temat przebiegu konferencji, lecz przede wszystkim praktyczną demonstracją możliwości marketingowych, jakie daje ten ciągle nowatorski kanał komunikacyjny. Mamy nadzieję, że spodoba się również uczestnikom "Boomerangu" - powiedziała Joanna Buchwald, Dyrektor Zarządzający z Eskadra Sp. z o.o.

Dodatkową atrakcją imprezy będzie interaktywny quiz SMSowy. Zadaniem uczestników będzie udzielenie w jak najkrótszym czasie odpowiedzi na pięć pytań z zakresu bardzo szeroko rozumianego marketingu bezpośredniego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: aparaty fotograficzne ufundowane przez MobiJOY!.

"Komunikacja mobilna, w tym przede wszystkim SMS jest szybkim i precyzyjnym narzędziem marketingowym, dla którego nieustannie powstają nowe zastosowania. Mam nadzieję, że uczestnicy tegorocznych Międzynarodowych Dni Marketingu Bezpośredniego będą mogli o tym nie tylko podyskutować, lecz także się przekonać - powiedział Piotr Długiewicz z MobiJoY!.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wyślij "Boomerang" smsem!

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl