SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wystawa ,,Rzeczy Warszawskie" Muzeum Warszawy promowana na outdoorze

Ruszyła kampania billboardowa, promująca drugą część wystawy głównej „Rzeczy warszawskie” w Muzeum Warszawy.

Article

Na wystawie, której otwarcie nastąpi w weekend 9-10 czerwca, zobaczymy sześć kompozycji, przedstawiających szóstkę bohaterów z rzeczami warszawskimi ze zbiorów Muzeum Warszawy.

Kompozycje to 1) Dziewczynka ze smokiem, której zdjęcie zachowuje magiczny charakter, nawiązujący do baśni i dziecięcej wyobraźni; 2) Dziewczyna  z motywem Syreny warszawskiej na talerzu, pewną siebie obrończynią; 3) Chłopak z kubeczkiem, który się krzywi, postawiony w nowej sytuacji; 4) Starsza kobieta z rzeźbą popiersia mężczyzny, wysublimowana, klasycznie ubrana, posągowa. 5) Młody mężczyzna z biżuterią patriotyczną, o mocnym i zarazem melancholijnym wyrazie twarzy w popkulturowej konwencji; 6) Dziewczyna ze starym portretem, które są dla siebie niemalże lustrzanym odbiciem, co stanowi wyjątkowe zderzenie historii ze współczesnością.

Bohaterki i bohaterów z rzeczami warszawskimi zobaczymy na nośnikach reklamowych w środkach komunikacji miejskiej (spoty na ekranach multimedialnych, na infoscreenach, wielkoformatowym ekranie na stacji Świętokrzyska) oraz na łamach magazynów drukowanych. Zobaczymy ich też na Facebooku i Youtubie), na rowerach miejskich, ekranach multimedialnych i przestrzeni miejskiej oraz w prasie i internecie.

Dodatkową promocję zaplanowano w magazynach drukowanych, na Facebooku i Youtubie. Uzupełnieniem kampanii są spoty w klimacie making of, pokazujące kulisy powstawania sesji zdjęciowej. Za ich przygotowanie odpowiada Filip Skroniec.

Finałem działań związanych z otwarciem ukończonej wystawy głównej Muzeum Warszawy będzie dwudniowe wydarzenie na Rynku Starego Miasta 9 i 10 czerwca. Autorką plakatów jest projektantka graficzna Muzeum Warszawy, Joanna Bębenek. Zdjęcia wykonał Jacek Kołodziejski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wystawa ,,Rzeczy Warszawskie" Muzeum Warszawy promowana na outdoorze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl