SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Z TVN Style do G+J Polska

Iwona Radziszewska kieruje projektem magazynu dla kobiet G+J Polska.

Zmiany w tematycznym kanale grupy TVN - TVN Style. Z telewizji odeszła Iwona Radziszewska, która kierowała TVN Style od początku jego istnienia, czyli od sierpnia 2004 roku. Zastąpiła ją  Yvette Żółtowska-Darska, dyrektor ds. kanałów tematycznych w TVN 24.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji Radziszewska przeszła do wydawnictwa G+J Polska, gdzie została redaktor naczelną powstającego luksusowego miesięcznika dla kobiet. 

Będzie on kierowany do starszych czytelniczek niż wydawany przez to wydawnictwo miesięcznik "Glamour" (G+J Polska). Nowe pismo ma konkurować z "Twoim Stylem", "Panią" i "Zwierciadłem" .

Projekt ten to autorski polski projekt wydawnictwa, nie jest tytułem licencyjnym. Powstaje w pionie czasopism luksusowych, którym kieruje Izabela Zaleska.

Wydawca nie zdradza tytułu miesięcznika. Debiut magazynu planowany jest wstępnie na jesień.

- Wydawnictwo G+J oficjalnie nie wypowiada się i nie komentuje informacji dotyczących planów zawodowych Pani Iwony Radziszewskiej związanych z naszym wydawnictwem - powiedział nam Michał Brudzyński, Dyrektor Marketingu ds. Korporacyjnych G+J Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Z TVN Style do G+J Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl