SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zaskakująca kampania Neostrady

Zaskakująca kampania reklamowa usługi dostępowej Neostrada

Przez cały maj wszyscy odwiedzający wybrane kawiarenki internetowe spotykali się z nietypowym, jak na to miejsce, komunikatem reklamowym. W dwudziestu sześciu miastach Polski klienci kawiarenek namawiani byli do.... jak najszybszego zainstalowania łącza internetowego w domu. Przekaz taki pojawiał się na monitorach komputerowych w formie tapet na pulpit oraz reklamowych stron startowych uruchamianych automatycznie wraz z przeglądarką internetową. Dodatkowo usługa dostępowa Neostrada promowana była za pomocą plakatów i ulotek eksponowanych w kawiarenkach.

"Bardzo ucieszyło nas, że tak wiele kafejek wyraziło zgodę na reklamowanie, bądź co bądź, usługi konkurencyjnej. Po raz kolejny potwierdziła się teza, że kawiarenki internetowe są popularnym miejscem spotkań dzisiejszej młodzieży. Właściciele kafejek twierdzili bowiem, że wielu ich klientów posiada dostęp do Internetu w domu, a do kwiarenek przyciąga ich miłe spędzanie czasu ze znajomymi. Coraz częściej nasza sieć kawiarenek postrzegana jest jako wysoce efektywny kanał komunikacyjny, z bardzo precyzyjnie określoną grupą docelową" - mówi Konrad Spoczyński, sales executive ARBOmedia Polska.

Kampania realizowna była za pośrednictwem ogólnopolskiej sieci kawiarenek internetowych, oferowanej przez ARBOmedia. Interaktywne działania reklamowe wykorzystywały nowatorską technologię DESKTOP AdMAX, umożliwiającą sprawne nadzorowanie i monitorowanie przebiegu kampanii w kawiarenkach internetowych. Media do kampanii TP sa. zaplanował dom mediowy Initiative.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zaskakująca kampania Neostrady

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl