SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w dwumiesięczniku 'Życie i nadzieja'

Wydawnictwo Phoenix Press zdecydowało się na odświeżenie dwumiesięcznika true stories "Życie i nadzieja". Od wydania, które ukazało się dziś, tytuł zyskał nową szatę graficzną i logo. Wzbogacony został też o nowe rubryki.

Zmiany w dwumiesięczniku 'Życie i nadzieja'

W ramach zmiany szaty ujednoliceniu uległy strony serwisowe, które zawierają treści religijne. Teraz jeszcze wyraźniej odróżniają się one od stron z historiami. Nowością w magazynie jest rubryka "Pamięć żyje w nas", zawierająca przesłane przez czytelniczki historie ich życia wraz z archiwalnymi zdjęciami rodzinnymi. Za każde opublikowane wspomnienia przewidziana jest honorarium pieniężne. Nowa rubryka to także "Pieśni kościelne" - przedstawiane są w niej historie oraz ciekawostki związane ze znanymi utworami sakralnymi.

Bez zmian pozostała objętość "Życia i nadzieji", która wynosi 44 strony, jak również jego cena (2,30 zł) i nakład (ponad 97 tys. egz.).

Relaunch magazynu jest wspierany kampanią reklamową w dwutygodnikach "Z życia wzięte" i "Sukcesy i porażki" oraz w wydaniach specjalnych pism true stories z portfolio Phoenix Press. Akcja została przygotowana wewnętrznie przez wydawcę.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w dwumiesięczniku 'Życie i nadzieja'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl