SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w „Gazecie Lekarskiej”. Nowy układ, działy i szata graficzna

Lutowe wydanie „Gazety Lekarskiej” ukazało się nowej formie. Zmianie uległ układ pisma, szata graficzna, pojawiły się nowe rubryki i formy publicystyczne. Za odświeżoną formułę gazety odpowiada nowa redaktor naczelna Marta Jakubiak.

W miesięczniku stopniowo będą pojawiać się nowe sekcje tematyczne, zwiększy się również grono autorów  i felietonistów. „Gazeta Lekarska” będzie rozwijana w formule publicystycznej, natomiast jej wersja internetowa będzie zmieniać się w kierunku portalu, który będzie aktualizowany na bieżąco.

- Chcemy aby media, którym patronuje Naczelna Rada Lekarska były platformą, gdzie dzielimy się opiniami, mówiąc o tym, co jest dla nas ważne i w czym się różnimy. „Gazeta Lekarska” ma aktywnie uczestniczyć w dialogu na temat teraźniejszości i przyszłości systemu ochrony zdrowia, uwzględniając wyzwania demograficzne, technologiczne i cywilizacyjne - podkreśla Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Rady Lekarskiej.

Rada ma także wspierać zespół miesięcznika w dążeniu, by był postrzegany jako medium,  gdzie można znaleźć rzetelne i profesjonalne informacje na temat tej branży.

„Gazeta Lekarska” ukazuje się od 1990 roku, a jej wydawcą jest Naczelna Rada Lekarska. Wysyłana jest bezpłatnie do członków izb lekarskich oraz do lekarzy polskiego pochodzenia pracujących za granicą, placówek służby zdrowia i instytucji medycznych. Jej średni nakład wynosi 170 tys. egzemplarzy.

Dołącz do dyskusji: Zmiany w „Gazecie Lekarskiej”. Nowy układ, działy i szata graficzna

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl