SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w „Moim Zdrowiu” - nowy layout i treści

Bezpłatny miesięcznik „Moje Zdrowie”, którego odbiorcami mają być pacjenci aptek ukazał się w nowym layoucie. Zmianom uległa też jego zawartość. W ten sposób wydawnictwo obchodzi 10-lecie obecności na rynku.

Article

W nowej odsłonie pisma czytelnicy znajdą więcej materiałów o charakterze poradnikowym. Redakcja skupia się na zawiłościach związanych z opieką medyczną: z magazynu będzie można dowiedzieć się kiedy i komu przysługuje transport w POZ; co zrobić, by uzyskać refundację ortezy, wózka i innego sprzętu ortopedycznego, czy jak uzyskać zwrot kosztów leczenia za granicą.

Stałą częścią magazynu jest rubryka na tematy związane z opieką nad seniorami i osobami chorymi, która zawiera wskazówki, porady i informacje o sprzęcie medycznym dla seniorów.

- Wiemy, że jest duże zapotrzebowanie na takie informacje wśród naszych odbiorców. Pacjenci, zwłaszcza ci starsi, nie wiedzą jakie mają prawa i z jakich możliwości wsparcia w procesie leczenia mogą korzystać. Często są zagubieni, nie mają skąd czerpać takich informacji. To treści użyteczne, ale rzadko poruszane w mediach. Chcemy być źródłem wiedzy dla osób chorych i ich rodzin – uzasadnia Sybilla Walczyk, redaktor naczelna „Mojego Zdrowia”.

Pismo zostało również wzbogacone o krzyżówki panoramiczne i quiz medyczny. W miesięczniku nadal będą poruszane tematy związane ze zdrowym stylem życia i dietetyką, pojawią się też wywiady z lekarzami i farmaceutami.

Wydawnictwo tłumaczy, że zmiany były podykotowane chęcią jeszcze lepszego dostosowania magazynu do potrzeb czytelnika.

Grupą docelową magazynu są kobiety w wieku powyżej 50 lat.

Pismo jest dystrybuowane bezpłatnie w aptekach. „Moje Zdrowie” ukazuje się w nakładzie 100 tys. egzemplarzy i liczy 76 stron.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w „Moim Zdrowiu” - nowy layout i treści

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl