SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Ogilvy Group Poland

Z początkiem października w Ogilvy Group Poland zostało utworzone nowe stanowisko menedżerskie - HR Manager.

To wynik dynamicznego rozwoju agencji Gruppa66 Ogilvy w ciągu ostatnich miesięcy. W porównaniu z wrześniem 2004, ilość pracowników we wrześniu tego roku wzrosła o 37 procent, co wpłynęło na podjęcie decyzji o zatrudnieniu osoby, która będzie odpowiedzialna za wspieranie najważniejszego atutu agencji - jej zespołu - czytamy w komunikacie.

Nowoutworzoną posadę HR Managera objęła Małgorzata Pawłowicz. Do jej obowiązków należy planowanie rozwoju zawodowego pracowników agencji oraz zarządzanie procesem rekrutacji. Małgorzata uczestniczy także w pracach kadry zarządzającej Ogilvy Group Poland.

Małgorzata Pawłowicz, ostatnio zatrudniona w Philips Polska na stanowisku Personnel Manager, posiada pięcioletnie doświadczenie w dziedzinie Human Resources. W firmie Philips była odpowiedzialna m.in. za opracowanie i wdrożenie procedur HR podczas etapu tworzenia centrum transakcyjnego zakupów Philips General Purchasing w Łodzi. Jej obowiązki obejmowały również prowadzenie  procesu rekrutacji  oraz nadzór rozwoju pracowników organizacji. Wcześniej pracowała w działach zarządzania zasobami ludzkimi hotelu Hyatt Regency Warsaw i  Tesco Polska (przed fuzją z siecią hipermarketów HIT).

Jako menedżer ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Ogilvy Group Poland, Małgorzata Pawłowicz jest odpowiedzialna zarówno za planowanie i nadzorowanie przebiegu rozwoju zawodowego pracowników agencji (poprzez opracowanie i realizację programu szkoleń oraz nadzór nad regularną oceną wyników ich pracy), jak i czuwanie nad procesem rekrutacji (w tym prowadzenie bazy CV potencjalnych kandydatów do pracy w Ogilvy).

W najbliższym czasie planowane są m.in. szkolenia dotyczące konkursów i loterii promocyjnych oraz prawnych aspektów reklamy przeznaczone dla działu obsługi klientów Gruppa66 Ogilvy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Ogilvy Group Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl