SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w zarządzie AMS. Rezygnuje Małgorzata Augustyniak

11 czerwca br. rada nadzorcza formy reklamy zewnętrznej AMS (Agora) przyjęła rezygnację Małgorzaty Augustyniak z członkostwa w zarządzie naszej firmy i powołała do niego Grażynę Gołębiowską. Zmiany wchodzą w życie 1 lipca.

Grażyna GołębiowskaGrażyna Gołębiowska

Małgorzata Augustyniak podjęła decyzję o rezygnacji z funkcji wiceprezeski zarządu i zaangażowaniu się w działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, które stanowią istotny element strategii AMS. Zarząd firmy pozostaje trzyosobowy.

Obok Grażyny Gołębiowskiej w zarządzie spółki zasiada Marek Kuzaka – prezes oraz Wojciech Zdanowicz – członek zarządu odpowiedzialny za działalność operacyjną.

– Sukcesja w zarządzie AMS, którą realizujemy, jest modelowym przykładem działania w duchu odpowiedzialności za spółkę i menadżerskiej dojrzałości. Za Małgorzatą Augustyniak stoją lata doświadczeń i sukcesów AMS. Jestem bardzo wdzięczny Małgorzacie za dotychczasową współpracę oraz wsparcie, którego będzie nam nadal udzielać – mówi Marek Kuzaka, prezes zarządu AMS. – Chcemy kontynuować intensywną aktywność marketingową, a doświadczenie i wiedza Grażyny pozwoli nam jeszcze skuteczniej realizować wytyczone cele strategiczne. Rozwój w cyfrowych obszarach działalności i zorientowanie na dane to podstawowe warunki umacniania przez AMS pozycji lidera rynku – dodaje.

Grażyna Gołębiowska odpowiada w AMS za marketing i sprzedaż

Grażyna Gołębiowska jest menadżerką z 25-letnim doświadczeniem. Z mediami związana od 1997 r., pracę zawodową rozpoczynała w telewizji - TVP i TVN. W branży reklamy Out-of-Home pracuje od 1999 r. Zajmowała stanowiska kierownicze w sprzedaży i marketingu, a od 2003 r. zarządzała marketingiem AMS, ostatnio na stanowisku zastępcy dyrektora pionu marketingu i sprzedaży. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Centrum Dziennikarstwa oraz wielu programów rozwojowych, m.in. Harvard Manage Mentor i Neuroleadership Academy. 

Dołącz do dyskusji: Zmiany w zarządzie AMS. Rezygnuje Małgorzata Augustyniak

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ds
Dzięki wiceprezes Augustyniak dowiedzieliśmy się, że firma AMS nie jest odpowiedzialna społecznie.
Modelowa informacja.
odpowiedź