SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zniany personalne w "Muratorze"

Nowy redaktor naczelny w wydawnictwie Murator

Małgorzata Szczepańska została nowym redaktorem naczelnym miesięcznika "M jak mieszkanie" Wydawnictwa MURATOR. W sierpniu do zespołu dołączyły również : Anna Krasuska - sekretarz redakcji, oraz Magdalena Willmann - szef artystyczny. Pod ich kierunkiem "M jak mieszkanie" ma być nadal nowoczesnym, dynamicznym pismem dla tych, którzy planują kupić mieszkanie, przebudować, przemeblować je lub zmienić jego wystrój.

"M jak mieszkanie" zyska nową, rozjaśnioną szatę graficzną. Porady i wskazówki zostaną podzielone na segmenty, przez co będą bardziej czytelne. Jesienią pojawi się nowy cykl "Razem z M", czyli projektowanie mieszkań "krok po kroku", poradnik przydatny przy przebudowie.

Małgorzata Szczepańska - stylistka i dekorator wnętrz. Ma duże doświadczenie we współpracy z pismami wnętrzarskimi. Była między innymi szefem stylistów miesięcznika "Mieszkaj", głównym stylistą miesięcznika " Moje Mieszkanie " i dyrektorem artystycznym w wydawnictwie G+J.

Anna Krasuska - dziennikarz.Ostatnio była dziennikarką tygodnika 'Naj" (G + J),wcześniej redaktorem "Gazety Wyborczej".

Magdalena Willmann - grafik. Była redaktorem graficznym miesięcznika " Dziewczyna" oraz kwartalnika "Bądź śliczna z dziewczyną", wcześniej także redaktorem graficznym w "Mieszkaj" (Axel Springer).
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zniany personalne w "Muratorze"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl