SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zofia Smełka-Leszczyńska strategiem kreatywnym w Hill+Knowlton Strategies Poland

Do zespołu agencji public relations Hill+Knowlton Strategies Poland dołączyła Zofia Smełka-Leszczyńska. Objęła nowe stanowisko chief creative strategist.

Zofia Smełka-Leszczyńska Article

Smełka-Leszczyńska będzie sprawować nadzór nad procesami strategicznymi w obszarze budowania marek i wsparcie klientów H+K w wyborze i wdrożeniu pozycjonowania kulturowego.

Nowa chief creative strategies będzie także uczestniczyć w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych produktów w ofercie H+K, jak Smarter+ (oferta zastosowania nauk behawioralnych w public relations).

- Współczesna komunikacja musi być nie tylko świeża i widoczna, ale przede wszystkim relewantna kulturowo i skuteczna w zmienianiu postaw - czyli z jednej strony oparta na głębokich i istotnych wartościach, a z drugiej – poprzedzona diagnozą motywacji, potrzeb i barier po stronie odbiorcy. Łącząc kompetencje z zakresu antropologii kultury, której narzędzia pozwalają na zidentyfikowanie aktualnych dylematów i napięć społeczno-kulturowych, z narzędziami psychologii poznawczej i ekonomii behawioralnej jesteśmy w stanie zaprojektować komunikację, która odwołuje się do wartości istotnych dla odbiorców, a jednocześnie korzysta z odkryć nauki dotyczących skutecznej perswazji. Dobór mediów, platform i generowanie contentu powinno każdorazowo zostać poprzedzone analizą społeczno-kulturową oraz behawioralną - komentuje Smełka-Leszczyńska.

Ostatnio w agencji Stratosfera

Zofia Smełka-Leszczyńska przeszła do H+K Strategies z agencji Stratosfera, gdzie przez rok pełniła funkcję strategy consultanta. Wcześniej przez dwa lata była związana z K2. Od 2007 roku zajmuje się tworzeniem zintegrowanej komunikacji marketingowej. Pracowała w agencjach Team One, G7, McCann, Havas. Jest doktorem kulturoznawstwa, magistrem psychologii, absolwentką studiów podyplomowych w zakresie projektowania usług.

Wspierała Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich przy strategii kampanii „16 dni przeciw przemocy wobec kobiet”, a Stowarzyszenie Lambda Warszawa – w opracowaniu kampanii społecznej „Jeśli to słyszysz, jeśli to mówisz”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zofia Smełka-Leszczyńska strategiem kreatywnym w Hill+Knowlton Strategies Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl