Jako dyrektor ds. produkcji audiowizualnej Jadwiga Dziuma odpowiada w ATM Grupie za całościowe zarządzanie działalnością produkcyjną, nadzór nad producentami i dyrektorami odpowiedzialnymi za realizację produkcji, współtworzenie strategii rozwoju portfolio produkcyjnego oraz udział w podejmowaniu decyzji dotyczących nowych projektów.
Do jej nowych obowiązków należy również prowadzenie rozmów z nadawcami, platformami streamingowymi, dystrybutorami, koproducentami i partnerami biznesowymi.
– Jadwiga od wielu lat z sukcesem realizuje dla naszej Grupy projekty filmowe, serialowe i telewizyjne. Jej doświadczenie, kompetencje oraz doskonała znajomość procesów produkcyjnych sprawiają, że jest naturalną osobą do objęcia tej funkcji – podkreśla w komunikacie prasowym Przemysław Kmiotek, prezes ATM Grupy.

Jadwiga Dziuma w ATM Grupie od 13 lat
Poprzednio Jadwiga Dziuma pełniła w ATM Grupie funkcję szefa produkcji, odpowiadając za koordynację pracy kierowników produkcji oraz wsparcie realizacji wszystkich projektów produkcyjnych.
Z firmą jest związana od 2013 roku. Początkowo jako kierownik produkcji realizowała projekty filmowe, serialowe i rozrywkowe. Pracowała m.in. przy serialach "Echo Serca", "Receptura", "Absolutni debiutanci" dla Netfliksa oraz "Breslau" dla Disney+, a także przy filmach "Jak zostać gwiazdą", "Rzeczy niezbędne" i "Jak żyć, żeby nie zwariować".
W swoim dorobku ma również programy rozrywkowe, takie jak "Koło fortuny", "Undressed – randka w łóżku" i "Salon Sukien Ślubnych. Polska", a także pracę przy produkcjach "Stulecie Winnych", "Kamienie na szaniec", "Ambassada", "Kołysanka" i "Yuma".

Jak szczegółowo opisywaliśmy, w pierwszym kwartale 2026 roku ATM Grupa wypracowała wzrost przychodów o 21 proc. do 73,91 mln zł, a jej zysk netto poszedł w górę z 3,37 do 6,51 mln.











