Moje publikacje
- „Newsweek” ma sprostować informacje o kontaktach Marka Falenty z dziennikarzami, Newsweek.pl już nie
Marek Falenta pozwał tygodnik „Newsweek” (Ringier Axel Springer Polska) i jego serwis internetowy, domagając się sprostowania jego zdaniem nieprawdziwych informacji w tekście opisującym m.in. kontakty biznesmena z dziennikarzami przed aferą podsłuchową. W przypadku wydania papierowego „Newsweeka” sąd nakazał publikację sprostowania, za to w przypadku serwisu oddalił powództwo.
3 komentarze - TVP, TVN i Polsat kontra Videostar.pl i o2.pl przed KRRiT: główne kanały tv w internecie wbrew prawu czy zgodnie z ustawą?
Telewizja Polska, TVN i Polsat chcą wycofania ich głównych kanałów z serwisu Videostar.pl, po tym jak miesiąc temu pojawiły się także na portalu o2.pl. Nadawcy proszą o spotkanie w tej sprawie z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji, twierdząc, że naruszane są ich prawa, bo nie ma tu zastosowania zasada must carry. Właściciel Videostar.pl podkreśla, że działa zgodnie ze znowelizowaną ustawą medialną, co potwierdził audyt zlecony przez KRRiT.
16 komentarzy - Onet promuje się zasięgiem i lepszymi opiniami marketerów. Wirtualna Polska: mamy wiele marek i jesteśmy liderem
W swojej nowej kampanii autopromocyjnej Grupa Onet przekonuje, że wśród polskich serwisów partnerem pierwszego wyboru dla marketerów jest wciąż Onet.pl, a nie WP.pl, ponadto bardziej niż zasięg wszystkich stron wydawcy liczą się wyniki jego głównego portalu. - Rozumiemy, jak trudno Onetowi, po wielu latach liderowania, pogodzić się z faktem narodzin nowego numeru jeden. Grupa WP to nie tylko jeden silny portal WP.pl, ale też Money.pl, ABCzdrowie.pl, o2.pl czy Pudelek - komentuje Grupa Wirtualna Polska.
16 komentarzy - Reklamowy talk show Lidla z Wellman i Okrasą zapowiada się multicelebrycko jak Play i serialowo jak Tyskie przed Euro
Nowa kampania Lidla, w której Dorota Wellman i Karol Okrasa w mini talk show będą rozmawiać m.in. z innymi znanymi osobami, to odważny projekt content marketingowy, dzięki któremu sieć dyskontów może zanotować dalszy awans wizerunkowy. Celebryci będą się zmieniać częściej niż w komunikacji Play, zapowiada się też podobny cykl reklamowy jak „Piąty Stadion” Tyskiego przed Euro 2012 - oceniają dla Wirtualnemedia.pl menedżerowie z agencji reklamowych.
14 komentarzy - Wellman i Okrasa w reklamowym talk show Lidla w TVP1 ugoszczą celebrytów (wideo)
Kampania dyskontów Lidl z udziałem Doroty Wellman i Karola Okrasy będzie mieć formę cotygodniowego talk-show „Dorota, Karol i Goście” z udziałem m.in. innych znanych osób, które wystąpią też w osobnych reklamach. Mini program będzie emitowany na KuchniaLidla.pl i w TVP1.
8 komentarzy - Wirtualna Polska szykuje bezpłatny serwis VoD i myśli o udziale w konkursie na MUX-8
W najbliższym czasie Grupa Wirtualna Polska, wraz z partnerami, uruchomi serwis z bezpłatnymi treściami VoD. Wydawca zastanawia się również nad udziałem w konkursie na kanały w ósmym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej.
5 komentarzy - Dyrektor Eleven Sports Network: rozmawiamy ze wszystkimi operatorami, kolejne umowy w ciągu miesiąca
- Jesteśmy w kontakcie z bardzo dużą grupą operatorów płatnej telewizji - od największych do najmniejszych. Dążymy do tego, żeby nasze kanały były w podstawowych pakietach. W internecie jesienią staną się częścią płatnej oferty Playera.pl - informuje w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, Danny Menken, group managing director Eleven Sports Network.
24 komentarze - Ask.fm bez jednej trzeciej polskich użytkowników. „Schyłek fejmów, nastolatki wolą Instagram i Snapchat”
Wiosną br. Ask.fm odwiedzało ok. 1,5 mln polskich internautów, o ok. milion mniej niż od połowy 2013 do połowy ub.r. Serwis traci na popularności, ponieważ obowiązujący w nim system pytań i odpowiedzi zwyczajnie znudził się młodym użytkownikom, atrakcyjniejsze okazały się platformy społecznościowe oparte na multimediach - komentują dla Wirtualnemedia.pl specjaliści od social media.
3 komentarze - Branża reklamowa docenia kampanię Lidla z Okrasą i Brodnickim za awans wizerunkowy dyskontów
Trzyletnia kampania reklamowa Lidla z udziałem Pascala Brodnickiego i Karola Okrasy była przełomem w komunikacji dyskontów, ponieważ pokazała, że mogą one przyciągać klientów nie tylko niskimi cenami, lecz także szerokim asortymentem produktów, promowanych reklamami na wysokim poziomie - oceniają dla Wirtualnamedia.pl stratedzy i kreatywni z agencji reklamowych.
4 komentarze - Eska.pl przed PolskieRadio.pl i RMF24.pl na czele serwisów radiowych, mocno w górę RadioZET.pl (TOP15)
Wśród serwisów stacji i nadawców radiowych najwięcej użytkowników i odsłon mają Eska.pl, PolskieRadio.pl i RMF24.pl, a na najdłużej internautów przyciągają RMFon.pl i Open.fm. W ciągu roku bardzo duży wzrost odwiedzalności zanotowało RadioZET.pl.
4 komentarze
