Bank Pocztowy przedłuża promocję kredytów gotówkowych

Z kredytów gotówkowych Banku Pocztowego na preferencyjnych warunkach, w tym dedykowanych Nestorom, będzie można skorzystać do końca maja br.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Emeryci są ważną grupą Klientów dla Banku Pocztowego. Stąd mogą korzystać w Banku z jednej z nielicznych na rynku, dedykowanych im ofert kredytowych - do końca maja na promocyjnych warunkach, polegających na obniżeniu oprocentowania kredytu do 13,99%.

Okres kredytowania może wynosić nawet 10 lat. Daje to możliwość rozłożenia w czasie spłaty należności, tak by nie obciążała ona miesięcznego budżetu. Maksymalna kwota kredytu może wynieść 100 tys. zł.

Bank Pocztowy oferuje tej grupie Klientów również Pocztowe Konto Nestor. Rachunek ten został w ubiegłym roku 5 razy wybrany jako najlepszy dla Klienta tradycjonalisty w rankingach eksperckich.  Konto to jest prowadzone bez opłat, umożliwiając przy tym bezpłatne opłacanie rachunków w Placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej.

Również do końca maja w Banku Pocztowym trwa promocja kredytów gotówkowych adresowanych do szerokiej grupy ludzi, pracowników zakładów i firm, które Bank uznaje za stabilne i bezpieczne. Jest to ponad 20 000 zakładów pracy. Z oferty promocyjnej mogą także skorzystać Klienci zaliczający się do grupy wolnych zawodów.

Maksymalna wysokość takiego kredytu to 150 000 zł, natomiast okres kredytowania może wynieść nawet 150 miesięcy. Przyznanie kredytu oraz jego ostateczna wysokość uzależniona jest od wyniku oceny zdolności kredytowej.

Nowy kredyt może być przeznaczony na dowolny cel, w tym także na spłatę dotychczasowych zobowiązań w innych bankach.

Klienci mogą wnioskować o promocyjny kredyt w sieci Banku Pocztowego oraz Poczty Polskiej, jak również poprzez infolinię Banku.

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

To już pewne. Netflix w przyszłym roku wprowadzi w Polsce reklamy

To już pewne. Netflix w przyszłym roku wprowadzi w Polsce reklamy

Rada programowa domaga się wycofania reklam z kanału TVP

Rada programowa domaga się wycofania reklam z kanału TVP

Twórcy konkursu Podcast Roku zapraszają na Inspiration Day

Twórcy konkursu Podcast Roku zapraszają na Inspiration Day

ASAP&ASAP realizuje kampanię launchową nowego modelu Isuzu

ASAP&ASAP realizuje kampanię launchową nowego modelu Isuzu

Nowa naczelna "Aktivista". W przeszłości w "Vogue Polska"

Nowa naczelna "Aktivista". W przeszłości w "Vogue Polska"

Wawrzyniec Kostrzewski dołącza do Under Ski Tower

Wawrzyniec Kostrzewski dołącza do Under Ski Tower