Będzie wielki powrót do "Szkła kontaktowego"?

Tomasz Sianecki nie wyklucza, że do "Szkła kontaktowego" wróci Artur Andrus, który niedawno gościnie pojawił się w programie. – Jesteśmy w całym kontakcie. Dla Artura drzwi naszego programu są cały czas otwarte – powiedział w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl dziennikarz TVN24.

Kamila Meller
Kamila Meller
Udostępnij artykuł:
Będzie wielki powrót do "Szkła kontaktowego"?
Artur Andrus w studiu "Szkła kontaktowego"

Artur Andrus pojawił się w "Szkle kontaktowym" 17 lipca, przy okazji wydania specjalnego poświęconego zmarłej Joanny Kołaczkowskiej. Była to pierwsza wizyta dawnego komentatora programu od czasu jego odejścia w czerwcu 2023 roku. Wspomnieniami o artystce dzielił się wówczas także Szymon Jachimek. 

Tomasz Sianecki, obecny na konferencji ramówkowej stacji TVN w Sopocie, nie wykluczył, że Artur Andrus mógłby ponownie dołączyć do zespołu "Szkła kontaktowego". Dawny komentator otrzymał taką propozycję. Jak zareagował? 

– Artur Andrus nie powiedział nie. Nie powiedział też tak, ale nie powiedział nie – zdradził Sianecki. 

Mimo iż jak stwierdził dziennikarz TVN24, żadne negocjacje w tej sprawie nie trwają, to jest z Arturem Andrusem w stałym kontakcie i widzowie mogą mieć nadzieję na jego powrót. – Dla Artura drzwi naszego programu są cały czas otwarte – podkreślił.

Jesienią w programie, podobnie jak w ostatnich tygodniach, nie będzie pojawiać się prof. Przegalińska, co ma związek z innymi zawodowymi zobowiązaniami ekspertki. 

Czy w związku z tym ktoś nowy pojawi się w zastępstwie? Aktualnie twórca "Szkła" nie zapowiada żadnych nowych twarzy, nie wykluczając jednak, że "ktoś by się przydał", a "Szkło" jest otwarte na nowe twarze. 

Kto występuje w programie "Szkło kontaktowe"?

Obecnie "Szkło kontaktowe" prowadzą: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński, Michał Kempa, Wojciech Fiedorczuk i Tomasz Jachimek. Komentatorami są zaś m.in. Marek Przybylik, Henryk Sawka, Katarzyna Kwiatkowska, Kamila Kalińczak, wspomniani Marcin Bisiorek i prof. Aleksandra Przegalińska oraz Piotr Gąsowski.

Ubiegłego lata ze "Szkłem kontaktowym" rozstali się Grzegorz Markowski i Katarzyna Kasia, którzy przeszli do Telewizji Polskiej. Tworzą tam "Kwiatki polskie" emitowane na antenie TVP Info.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"