Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-05-08

A A A POLEĆ DRUKUJ

Bank BGŻ partnerem akcji „Warszawa od kuchni”

Bank BGŻ został partnerem II edycji akcji rekomendującej warszawskie restauracje “Warszawa od Kuchni”.

Organizatorem akcji jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Mazowieckiego i Prezydent m.st. Warszawy. Celem akcji jest przedstawienie gastronomii, jako produktu turystycznego miasta. Organizatorzy pragnął stworzyć gastronomiczne trasy w mieście i przekierować ruch gastronomiczny stolicy do miejsc o sprawdzonej renomie. Akcja ma także za zadanie wypromowanie regionalnych potraw warszawskich.

Akcja przebiega w trzech etapach. Pierwszy zakończył się 15 kwietnia, w którym restauracje przesyłały zgłoszenia. Do 20 maja potrwa drugi etap, podczas którego jurorzy oceniają restauracje. Będą zwracać uwagę nie tylko na smak i formę podania posiłku, ale także  w równym stopniu na atmosferę panującą w lokalu. Jurorami są eksperci z Warszawskiej Izby Przedsiębiorców oraz znamienite osoby ze świata kultury, polityki i mediów. Zostaną zaproszeni również warszawscy blogerzy kulinarni. Jurorzy oceniają lokale na formularzach oceny, na podstawie których Kapituła dokona ostatecznej oceny i rekomendacji lokali.

Wszyscy laureaci otrzymają statuetkę ZŁOTY WIDELEC i godło promocyjne, którym mogą posługiwać się w swoich działaniach promocyjnych. Ogłoszenie wyników odbędzie się 2 czerwca 2012 r. na gali tydzień przed rozgrywkami EURO 2012.
Więcej informacji o akcji znajduje się na stronie  www.warszawaodkuchni.com
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bank BGŻ jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, od lat zajmującym miejsce w czołówce największych banków w Polsce. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej.
Mocną stroną Banku, jest zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych. Rozwijając współpracę ze swoimi partnerami społecznymi, staje się dla nich zaufanym i pewnym partnerem. Bank BGŻ wspiera i propaguje przedsięwzięcia o charakterze długofalowym. Dlatego Bank BGŻ jest nie tylko partnerem akcji “Warszawa od Kuchni”, ale też aktywnie włączył się w jej organizację proponując przedstawicielom wszystkich restauracji, które zgłoszą się do udziału w konkursie, merytoryczne spotkanie poświęcone sytuacji ekonomicznej w Polsce i w Europie, ze szczególnym uwzględnieniem branży spożywczej. Spotkanie poprowadzi Główny Ekonomista Banku BGŻ wraz z ekspertami, którzy zaprezentują nowoczesne instrumenty finansowe dla małych i średnich firm.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ