Gorący temat

Piotr Kraśko nowym prowadzącym "Fakty" w TVN i "Fakty po Faktach" w TVN24

WIĘCEJ

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2016-08-24

A A A POLEĆ DRUKUJ

Bohaterowie Hotelu Transylwania 2 w Olsztynie

Już w najbliższą sobotę, 27 sierpnia br., w Olsztynie odbędzie się spotkanie z bohaterami filmu Hotel Transylwania 2. Mieszkańcy miasta, którzy wybiorą się tego dnia z dziećmi do Centrum Handlowego Olsztyn, będą mogli spotkać się na żywo z sympatycznym Drakulą oraz jego przyjaciółmi, a także wziąć udział w licznych przygodach, zabawach i konkursach z nagrodami.

Na najmłodszych czekać będą cztery strefy tematyczne, które pozwolą przenieść się do Hotelu Transylwania. W strefie Drakuli uczestnicy zabawy będą musieli pomóc sympatycznemu, leciwemu wampirowi i jego znajomym w powrocie do Hotelu. Niestety, most który do niego prowadzi uległ zniszczeniu, więc to będzie zadanie wymagające celności i zręczności. Z kolei w strefie córki Drakuli - Mavis goście przeniosą się bezpośrednio do pomieszczeń starego zamku, dzięki technologii Green Box i wezmą udział w niepowtarzalnej sesji zdjęciowej.

Trzeci z grupy sympatycznych potworów Drakuli - Frankenstein, zaprzyjaźnił się z najlepszymi charakteryzatorami w Polsce i zapewni uczestnikom zabawy możliwość upodobnienia się do swojego ulubionego bohatera z filmu. Wreszcie, w ostatniej strefie, czeka słodka niespodzianka mumii Murraya. Goście, w specjalnej wieży, samodzielnie przygotują ciasteczka w kształcie postaci z filmu Hotel Transylwania. W każdym z obszarów tematycznych będzie można zdobywać punkty za udział w atrakcjach na specjalnym dyplomie, a nagrodami dla uczestników z największą liczą punktów będą liczne gadżety i upominki.

Spotkanie w Centrum Handlowym Olsztyn przy ulicy Krasickiego 18 zostało zaplanowane w godzinach 13.00-18.00. Wstęp dla wszystkich uczestników zabawy jest bezpłatny.

O Carrefour

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230.000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour Polska jest częścią Grupy Carrefour, która posiada 12 300 sklepów w 35 krajach. Grupa Carrefour jest siecią multilokalną, multiformatową i multikanałową, obsługującą codziennie 13 milionów klientów na całym świecie.

Polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie Grupy Carrefour opiera się na trzech filarach: zwalczanie wszelkich form marnotrawstwa, ochrona bioróżnorodności oraz wsparcie dla partnerów firmy. Wszyscy pracownicy Carrefour Polska przyczyniają się do realizacji tej polityki poprzez programy: STOP Marnotrawstwu, Z miłości do Zdrowia oraz Różnorodność.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ