Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-03-17

A A A POLEĆ DRUKUJ

Fintech ZEN.com z nagrodą Mobile Trends Awards 2020

 

Fintech ZEN.com został zwycięzcą konkursu Mobile Trends Awards 2020 w kategorii bankowość i finanse. Kapituła nagrodziła ZEN.com za innowacyjną, wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników usługę, podnoszącą bezpieczeństwo zakupów online, oraz minimalistyczny projekt i wysoką jakość wykonania aplikacji. Prestiżowe wyróżnienie jest tym cenniejsze, że przyznano je niespełna cztery miesiące po starcie ZEN.com na rynku.

Gala Mobile Trends Awards odbyła się 4 marca 2021. Nagroda została przyznana przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz technologii mobilnych. Do końcowego sukcesu przyczyniły się również głosy internautów. W rywalizacji o nagrodę Mobile Trends Awards 2020 mógł wziąć udział każdy twórca projektów mobilnych, zrealizowanych przez polskie firmy lub polskie oddziały firm zagranicznych.

Dawid Rożek, założyciel ZEN.com komentuje: „Ta nagroda to dla nas ogromne wyróżnienie. Chcę, żeby kupujący i sprzedający w e-commerce doświadczali zen, czyli spokoju ducha wynikającego z faktu, że ktoś ich wspiera i czuwa nad ich transakcjami zakupowymi. Wierzę, że płatności powinny być jak proste jak oddychanie. Dlatego nasza marka dostarcza wartość, którą można streścić w określeniu "zero effort non-bank", czyli w skrócie ZEN, a więc prostotę i rozwiązania bez „zawiłości i ukrytych treści” dla klienta końcowego. Stworzyliśmy pakiet rozwiązań, który obejmuje niedostępne nigdzie indziej korzyści oraz kompleksową ochronę, a to wszystko z zapewnieniem niskich kosztów i doskonałego doświadczenia użytkownika.”

ZEN.com to firma fintech, oferująca klientom – zarówno biznesowym, jak i indywidualnym – aplikację, będącą strażnikiem w poruszaniu się po wirtualnym świecie pieniędzy. Oferuje usługi dedykowane potrzebom klientów, takie jak: ochronę zakupów w ramach pakietu ZEN Care, bezpłatne przedłużenie gwarancji o rok na zakupione produkty, natychmiastowy cashback, konto wielowalutowe z zerową prowizją, czy gwarancję zero chargeback dla klientów biznesowych. Poprzez bogaty wachlarz usług ZEN wspiera rozwój biznesów i pomaga firmom skutecznie rozwijać się na rynkach międzynarodowych.

Partnerem strategicznym ZEN.com jest Mastercard. Firma współpracuje z fintechem nie tylko w obszarze płatności, ale także zapewnia kompleksowe wsparcie, obejmujące technologiczny i biznesowy know-how, wsparcie ekspertów w zakresie rozwoju produktu i marketingu, jak również dostęp do partnerów Mastercard w Polsce i za granicą.

Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny na Polskę, Czechy i Słowację w Mastercard Europe komentuje — „Bardzo się cieszę z sukcesu ZEN i gratuluję całemu zespołowi firmy. Jesteśmy z ZEN od samego początku, pomagając rozwijać produkt, wspieraliśmy wejście ZEN.com na rynek. Ze swojej strony oferujemy technologię, know-how, doświadczenie i globalną skalę działania, zaś ZEN kreatywność i zwinność charakterystyczną dla fintechów. Wierzymy, że taka kompleksowa współpraca między dużymi firmami a startupami ma wielki potencjał tworzenia innowacji w obszarze cyfrowych płatności, zarówno dla konsumentów, jak i przedsiębiorców. Od początku wierzyliśmy w ten projekt. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i międzynarodowy rozwój ZEN.”

 

***

Informacje o ZEN.com

ZEN.com jest międzynarodową firmą fintech posiadającą licencję pieniądza elektronicznego wydaną przez centralny bank Litwy,  potwierdzoną przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego na świadczenia usług finansowych na 31 rynkach Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Misją firmy jest zapewnienie konsumentom i przedsiębiorcom spokoju ducha w zarządzaniu ich pieniędzmi i transakcjami zakupowymi. Aby to osiągnąć firma oferuje kompleksowy pakiet cyfrowych produktów i usług, takich jak karta płatnicza, konto wielowalutowe, platforma płatności online oraz powiązane z nimi wyjątkowe korzyści i dodatkowa ochrona transakcji zakupowych. Usługi te są dostępne dla użytkowników za pośrednictwem aplikacji mobilnej i serwisu transakcyjnego online. Firma została założona przez Dawida Rożka, twórcę międzynarodowego sukcesu portalu aukcyjnego dla graczy z 20 milionami klientów, i rozwija się przy strategicznym wsparciu Mastercard.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ