Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-10-23

A A A POLEĆ DRUKUJ

MBPR dla Mariposa Interiors

 

Pracownia Mariposa Interiors nowym klientem agencji MBPR Media & Events

Do portfolio agencji MBPR Media  & Events dołączyła pracownia architektoniczna Mariposa założona przez Sylwię Szcześniak.

W ramach współpracy, agencja będzie odpowiadała za strategię i komunikację marki, działania PR i marketing. MBPR wspierać będzie także Mariposę w przygotowywaniu treści foto, video, grafik na social media i inne kanały komunikacji. Agencja będzie również zaangażowana w produkcję podcastu prowadzonego przez właścicielkę Mariposy.

Agencja została wybrana ze względu na duże doświadczenie w sektorze marek premium.

Mariposa Interiors to pracownia architektury założona przez Sylwię Szcześniak, architektkę i architektkę wnętrz. Projektantka ma na swoim koncie ponad 300 realizacji w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się głównie w domach i apartamentach, ale ma w portfolio także biura i restauracje. Od kilku lat jest zafascynowana Neuroarchitekturą i stara się tworzyć zgodnie z jej założeniami.

MBPR Media & Events jest agencja PR założoną przez Monikę Błasikiewicz, która w obszarze PR działa od kilkunastu lat. Agencja wielokrotnie pracowała dla klientów z sektora wnętrzarskiego, a także budowlanego i nieruchomościowego.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ