Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-07-20

A A A POLEĆ DRUKUJ

Nie ma 600-lecia Łodzi bez Manufaktury. Sprawdź wszystkie wydarzenia na Rynku Włókniarek Łódzkich

 

Ostatni weekend lipca w Łodzi upłynie pod znakiem fantastycznej muzyki i świętowania 600-lecia miasta. Jedna ze scen stanie w Manufakturze i wystąpią na niej topowi polscy artyści. Jakie gwiazdy wystąpią na Rynku Włókniarek Łódzkich?

Piątek (28.07)

20:00 – Dawid Kwiatkowski

W piątkowy wieczór na scenie Manufaktury posłuchamy gwiazd młodego pokolenia. Dawid Kwiatkowski szykuje dla swoich słuchaczy coś specjalnego – w tym roku obchodzi jubileusz, to jego dziesięciolecie działalności artystycznej. Fani oraz fanki artysty mogą liczyć na największe przeboje. Wspólnie zaśpiewamy „Bez Ciebie”, „Nieważne”, czy nowe, ale już hitowe Cafe de Paris”. Usłyszymy hity z płyt: 9893, Pop & Roll, Element Trzeci, Countdown, 13 grzechów niczyich, a także Dawid Kwiatkowski.

21:15 – Margaret

Następnie scenę przejmie Margaret, czyli jedna z najbardziej popularnych artystek w Polsce. Na swoim koncie ma 5 albumów studyjnych, w tym dwa – „Add the Blonde” (2014) i „Just the Two of Us” (2015) nagrodzone platyną. Jest także laureatką nagród branżowych na czele z MTV Europe Music Awards oraz Eska Music Awards. Maggie mogliśmy poznać od strony popowej, a także hip-hopowej. W każdym wydaniu porywa całe tłumy i z pewnością tak samo będzie podczas koncertu w Łodzi.

Sobota (29.07)

20:00 – Strachy na Lachy

Kultowy zespół Stachy na Lachy rozpocznie koncertowanie w sobotę w nieco mocniejszym brzmieniu. Formacja powołana do życia przez założycieli Pidżamy Porno zabierze słuchaczy w punkowo-rockową przygodę. Wszyscy łodzianie z pewnością znają teksty zespołu, które trafiają do serc ludzi już od wielu pokoleń. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje z wszystkich studyjnych albumów, między innymi: Piła Tango, Autor, Zakazane piosenki, Dekada, !To!, Dodekafonia.

21:15 – Kayah & BUM BUM ORKESTAR & FIŚBANDA

Scenę w Manufakturze z pewnością rozgrzeje do czerwoności Kayah, we własnej osobie. Zawsze jej koncerty to prawdziwy wulkan energii, dobrej zabawy i wspólnego śpiewania największych hitów. Jedna z najpopularniejszych polskich artystek wystąpi z kilkudziesięcioosobowym zespołem Bum Bum Orkestar & Fiś Banda. Z pewnością żaden mieszkaniec Łodzi nie musi przypominać sobie tekstów kultowych piosenek takich jak: Supermenka, Ramię w Ramię, Byłam różą czy Śpij kochanie śpij – wszyscy je znają i zaśpiewają razem z artystką już w sobotę.

Niedziela (30.07)

20:00 – Ignacy

Niedzielne koncertowanie rozpocznie się od solowego występu Ignacego. Młody artysta pierwsze kroki w branży muzycznej stawiał w programach telewizyjnych takich jak Mali Giganci czy The Voice of Poland. Jego niekwestionowany hit „Czekam na znak” w zawrotnym tempie zdobył status platyny i został nominowany do Nagrody Fryderyka 2023. Łodzianie z pewnością zaśpiewają ten utwór razem z nim podczas występu.

21:15 – KULT

Cykl koncertów w Manufakturze zakończy Kult z legendarnym liderem zespołu Kazikiem Staszewskim. Zespół, który gra na polskiej scenie nieprzerwanie od 40 lat zaprezentuje swoje największe hity i przeboje. Zagrali już ponad 3000 razy, ale dołożą wszelkich starań, by koncert organizowany z okazji 600-lecia Łodzi był tym niezapomnianym.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ