Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-12-01

A A A POLEĆ DRUKUJ

Spotkaj mistrza żużla Bartka Zmarzlika w NoVa Park

Lubisz rywalizację? Stań do walki i pościgaj się z mistrzem czarnego sportu. Już w niedzielę 2 grudnia 2012 roku w gorzowskim Centrum Handlowym NoVa Park znany żużlowiec Bartek Zmarzlik opowie o swojej karierze i zamiłowaniu do szybkiej jazdy oraz wspólnie z klientami centrum zmierzy się w wyjątkowym wyścigu motocyklowym na symulatorach.

Najbliższe spotkanie to już trzecia z kolei „Niedziela z Gwiazdami” będąca częścią cyklu spotkań ze znanymi osobami ze świata show-biznesu i sportu. W najbliższą niedzielę Centrum Handlowe NoVa Park odwiedzi Bartek Zmarzlik – uwielbiany przez Gorzowian mistrz żużla i zawodnik Stali Gorzów.

W programie przewidziano m.in. wyścig motocyklowy na symulatorach, w którym weźmie udział sam Bartek Zmarzlik. Aby wziąć udział w wirtualnym turnieju, wystarczy zrobić zakupy w NoVa Park w dniu 2 grudnia za kwotę minimum 50 zł i zachować paragony. Zwycięzca mistrzowskiej jazdy na symulatorach otrzyma multimedialny tablet. Ponadto podczas eventu, miłośnicy czarnego sportu będą mogli zrobić pamiątkowe zdjęcia ze znanym żużlowcem oraz otrzymać autograf.

„Z Gorzowem Wielkopolskim związany jestem od początku mojej kariery. To właśnie tu stawiałem pierwsze kroki na dużym torze żużlowym. Fajnie, że mogę wziąć udział w spotkaniach organizowanych przez NoVa Park. Może uda mi się zagrać z wszystkimi na gitarze” – mówi Bartek Zmarzlik.

Ważnym punktem kolejnej odsłony „Niedzieli z Gwiazdami” będzie Wielki Gorzowski Zlot Gitarzystów. Każdy, kto przyjdzie do NoVa Park z gitarą będzie mógł przyłączyć się do wspólnego grania nieoficjalnego hymnu Stali Gorzów, przeboju zespołu 2 plus 1 „Chodź pomaluj mój świat” oraz wziąć udział w muzycznym konkursie. Klientom NoVa Park czas umili także koncert uczniów jednej z gorzowskich szkół muzycznych.

„Gorzów Wielkopolski od ponad pół wieku związany jest z żużlem, a najbliższa niedziela jest okazją do bliższego poznania tego popularnego sportu. Nasza gorzowska gwiazda, Bartek Zmarzlik, mistrzowsko poprowadzi konkurs jazdy na symulatorach i weźmie udział w Wielkim Gorzowskim Zlocie Gitarzystów. 2 grudnia malujemy świat na żółto i na niebiesko. Zapraszamy wszystkich do dobrej zabawy” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Poniżej prezentujemy program „Spotkania z Bartkiem Zmarzlikiem oraz Wielkiego Gorzowskiego Zlotu Gitarzystów”:

13:00 - rozpoczęcie gwiazdorskiej niedzieli z Bartkiem Zmarzlikiem

14:00 - wywiad z Bartkiem Zmarzlikiem

14:05 - konkurs jazdy na symulatorach

14:30 - nauka gry na gitarze

14:45 - koncert prywatnej szkoły muzycznej

15:00 - wywiad z Bartkiem Zmarzlikiem

15:05 - konkurs jazdy na symulatorach

15:30 - autografy i wspólne zdjęcia

15:40 - konkurs muzyczny – do wygrania gitara ufundowana przez sklep Elvis

16:00 - wywiad z Bartkiem Zmarzlikiem

16:05 - konkurs jazdy na symulatorach

16:30 - autografy i wspólne zdjęcia

17:00 - wywiad z Bartkiem Zmarzlikiem

17:05 - finał konkursu jazdy na symulatorach

17:30 - autografy i wspólne zdjęcia

18:00 - Wielki Gorzowski Zlot Gitarzystów – wspólne granie i śpiewanie „Chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko” zespołu 2 plus 1

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora i W.KRUK.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska Sp. z o.o.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ