Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2014-11-04

A A A POLEĆ DRUKUJ

Wybuchowe urodziny E.Leclerc w Kłodzku

Kłodzki supermarket istnieje już ponad dekadęE.Leclerc w Kłodzku wystrzałowo świętuje 11-tą rocznicę otwarcia. Z tej okazji sklep przygotował dla swoich klientów moc atrakcji. W okresie urodzinowych obchodów na klientów superrmarketu czekają atrakcyjne ceny, konkursy z nagrodami, a w finał urodzin - wielki pokaz fajerwerków.

Już w ostatni tydzień października, tj.od 27.10 br., w kłodzkiej sieci sklepów E.Leclerc rusza urodzinowa zabawa. Pierwszą jej odsłoną będzie czek-zdrapka. W ramach akcji klienci E.Leclerc, którzy zrobią zakupy za minimum 50 złotych otrzymają kupon do zdrapania, pod którym czekają ukryte nagrody pieniężne. Jeśli szczęście dopisze, czek będzie można zrealizować przy okazji kolejnych zakupów od wtorku 4.11br. do niedzieli 16.11br. Na tych, którym się nie powiodło, czeka druga szansa w postaci loterii z atrakcyjnymi nagrodami. W niedzielę 16.11br. o godz. 18:00 będzie można wylosować sprzęt AGD m.in. lodówki, kuchenki czy pralki.

Stałym elementem obchodów będą atrakcyjne ceny wyróżnione z dwóch gazetkach promocyjnych. Pierwsza, obowiązująca już od najbliższego poniedziałku 27.10br. przez dwa tygodnie do niedzieli 9.11br., druga od poniedziałku 3.11br. do niedzieli 16.11br.

W sobotni wieczór, 15.11br., w ramach symbolicznego zakończenia świętowania, na terenie E.Leclerc przy ul. Dusznickiej 1A odbędzie się magiczny pokaz sztucznych ogni.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ