Co szósty polski internauta prowadzi bloga

16 proc. polskich internautów deklaruje, że prowadzi bloga – wynika z badania ARC Rynek i Opinia. Natomiast wśród użytkowników mających konta w serwisach społecznościowych co drugi korzysta z nich dłużej niż dwie godziny w tygodniu.

tw
tw
Udostępnij artykuł:

Najwięcej blogerów jest wśród polskich internautów mających poniżej 24 lat. Natomiast najrzadziej blogi prowadzą użytkownicy w wieku powyżej 45 lat.

grafika

Z kolei wśród polskich internautów mających konta w serwisach społecznościowych 50 proc. korzysta z nich dłużej niż przez dwie godziny tygodniowo, a 26 proc. – dłużej niż przez pięć godzin. W grupie użytkowników tych witryn poniżej 24. roku życia tylko 41 proc. spędza w nich mniej niż dwie godziny w tygodniu. Natomiast wśród internautów mających co najmniej 45 lat i konto w którymś serwisie społecznościowym, mniej więcej co drugi korzysta z niego najwyżej przez godzinę tygodniowo.

grafika

Badanie zostało przeprowadzone przez ARC Rynek i Opinia w formie wywiadów CAWI w oparciu o panel internetowy epanel.pl. Ankiety w dniach 6-13 września br. wypełniło 1936 Polaków w wieku 15-75 lat, którzy korzystają z internetu.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do proby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do proby "wybicia zębów"

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"