Coca-Cola zachęca do spróbowania napoju w wersji Zero

Pod hasłem "Najlepsza Coca-Cola ever? Najpierw spróbuj!" wystartowała nowa kampania reklamowa, promująca Coca-Colę Zero. Akcja ma charakter brandingowo-sprzedażowy. Potrwa do grudnia.

Beata Goczał
Beata Goczał
Udostępnij artykuł:
Coca-Cola zachęca do spróbowania napoju w wersji Zero
Nowa kampania Coca-Coli

Celem kampanii jest zachęcenie konsumentów do próbowania smaku Coca-Coli Zero.

Grupą docelową działań reklamowych są osoby w wieku 18-34 lat, targetowane według zainteresowań, wśród których znajdują się m.in. muzyka, imprezowanie, nocne życie, koncerty i festiwale muzyczne, grillowanie, aktywności outdoorowe, spędzanie wolnego czasu nad wodą czy natura.

Działania przygotowane i koordynowane przez YOC Poland są częścią szerszej kampanii digital i mediowej, prowadzonej również m.in. w OOH/DOOH.

Planowaniem i zakupem mediów na potrzeby kampanii zajęła się agencja mediowa Essencemediacom.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kino sieci Helios nagrodzone. Prezes wiceszefem Międzynarodowej Unii Kin

Kino sieci Helios nagrodzone. Prezes wiceszefem Międzynarodowej Unii Kin

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?