Enea wita się z kibicami Polskiego Cukru Muszynianki Enei

Zawodniczki Polskiego Cukru Muszynianki Enei we wtorek po raz pierwszy wybiegną na parkiet własnej hali w nowych strojach z logo Enei. Tego dnia zmierzą się w Pucharze CEV z Azeryolem Baku. W weekend Enea przywitała się z kibicami klubu podczas zabawy przy lodowisku w Muszynie.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Sprzedająca energię elektryczną firma od początku roku jest partnerem strategicznym drużyny walczącej w najwyższej klasie rozgrywkowej żeńskiej siatkówki w Polsce.

W weekend Enea przywitała się z kibicami drużyny podczas zimowej imprezy ENERGIA+ Iskrzące Emocje. Przy lodowisku w Muszynie stanęła ciężarówka Enei z atrakcjami. W niedzielę punkt nowego sponsora odwiedziły siatkarki. Kibice mogli zdobyć klubowe szaliki, autografy, zrobić sobie zdjęcie z zawodniczkami i zmierzyć się w grze w wirtualną siatkówkę.

Zachęcamy do obejrzenia i wykorzystania filmu z tego wydarzenia. Materiał na YouTube dostępny tutaj.

Enea kibicuje drużynie i liczy we wtorek na zwycięstwo w ćwierćfinale Pucharu CEV z Azeryolem Baku.

Enea to renomowany sprzedawca, dystrybutor i producent energii elektrycznej. Oferuje swoim Klientom innowacyjne produkty, dba o bezpieczeństwo dostaw energii do mieszkańców północno-zachodniej Polski i produkuje ok. 9 procent energii elektrycznej zużywanej w naszym kraju. Od niedawna grupa powiększyła się o Lubelski Węgiel Bogdanka i stała się w ten sposób nowoczesnym koncernem energetyczno-paliwowym.

Polski Cukier Muszynianka Enea to czterokrotny mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski oraz Pucharu CEV. Siatkarki z Muszyny reprezentowały nasz kraj w prestiżowej Lidze Mistrzyń. Zespół zdobył dwa Superpuchary Polski, wielokrotnie stawał na ligowym podium.

grafika

dostarczył

infoWire.pl

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"