Ericsson szeroko udostępnia swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie telekomunikacji i sieci IP

  • Wirtualne miejsce, w którym można się uczyć
  • Portal z dostępem do wiedzy i doświadczenia Ericssona
  • Oferta poszerzenia wiedzy i podwyższenia kwalifikacji skierowana do firm i osób prywatnych

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Akademia Ericssona (Ericsson Academy) to nowy punkt dostępu do wiedzy, pomocy technicznej i możliwości nauki. Jej celem jest  inspirowanie ludzi i instytucji do wymiany myśli oraz stymulowanie innowacyjnych sposobów myślenia i zachowania.

Ta wewnętrzna dotychczas akademia Ericssona od czerwca 2010 r. otworzy drzwi również słuchaczom z zewnątrz. Oferując swoją wiedzę i możliwości kształcenia się w dziedzinie sieci LTE i IP Ericsson pragnie zainteresować klientów, dostawców i uniwersytety lepszym zarządzaniem zmianami w technologii.

Petter Andersson, dyrektor Ericsson Academy, powiedział: „Jest to naturalny krok w rozwoju instytucji edukacyjnej. Dążymy do tego, aby uczenie się było łatwiej dostępne i bardziej interaktywne, zarówno dla osób prywatnych, jak i instytucji”.

Łącząc usługi konsultingowe w zakresie uczenia się (Ericsson Learning Consulting Services) z możliwościami edukacyjnymi dostępnymi za pośrednictwem Ericsson Academy firma Ericsson może oferować klientom kompleksowe rozwiązania obejmujące szkolenia dotyczące technologii i zachowań ludzkich.

Akademia została otwarta jako instytucja wewnętrzna dla ponad 80 000 pracowników firmy Ericsson w listopadzie 2009 r. Będzie stopniowo dalej rozbudowywana i rozwinie działalność w pełnym zakresie pod koniec 2010 r.

Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, jest liderem w dziedzinie technologii mobilnych 2G, 3G i 4G i obsługuje sieci, z których korzysta ponad miliard abonentów. Zajmuje również czołową pozycję na rynku usług zarządzanych. Oferta firmy obejmuje infrastrukturę sieci stacjonarnych i komórkowych, usługi telekomunikacyjne, oprogramowanie oraz rozwiązania szerokopasmowe i multimedialne dla operatorów, przedsiębiorstw i branży medialnej. Spółki joint venture Sony Ericsson i ST-Ericsson zapewniają klientom osobiste urządzenia komunikacji mobilnej wyposażone w bogaty zestaw funkcji.

Ericsson realizuje swój długofalowy cel, jakim jest „stać się siłą napędową postępu w świecie komunikacji" poprzez innowacje, zaawansowane technologie oraz rozwiązania biznesowe zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Firma powstała w 1876 r. Ma centralę w Sztokholmie. Działa w 175 krajach i zatrudnia ponad 75 000 pracowników. W 2008 r. uzyskała przychody w wysokości 209 mld SEK (32,2 mld USD). Ericsson jest notowany na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.

Zapraszamy na:

www.ericsson.com/pl

www.twitter.com/ericsson_poland

www.youtube.com/ericssonpolska

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Po wycieczkę i masaż na Allegro? Platforma chce zarabiać na usługach

Po wycieczkę i masaż na Allegro? Platforma chce zarabiać na usługach

Od 120 zł do 12 tys. za dzień. Ile naprawdę zarabia się na reklamowym uśmiechu

Od 120 zł do 12 tys. za dzień. Ile naprawdę zarabia się na reklamowym uśmiechu

"Praca bez przyszłości, nie życzę największemu wrogowi". Władze "Wyborczej": wylewa się frustracja

"Praca bez przyszłości, nie życzę największemu wrogowi". Władze "Wyborczej": wylewa się frustracja

Nowa audycja w TOK FM. Zastąpi "Światopodgląd" Agnieszki Lichnerowicz

Nowa audycja w TOK FM. Zastąpi "Światopodgląd" Agnieszki Lichnerowicz

KRRiT wypłaci dwóm spółkom środki abonamentowe z 2024 roku

KRRiT wypłaci dwóm spółkom środki abonamentowe z 2024 roku

Nowy naczelny serwisu WP SportoweFakty

Nowy naczelny serwisu WP SportoweFakty