„Grzeszki na widelcu 3” w Polsat Cafe. Prowadzącą dalej Anna Guzik

We wrześniu br. Polsat Cafe rozpocznie emisję trzeciego sezonu programu „Grzeszki na widelcu”. Cykl prowadzić nadal będzie Anna Guzik, która wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim.

mk
mk
Udostępnij artykuł:

W programie „Grzeszki na widelcu” prezentowane są zdrowsze wersje tradycyjnych dań polskiej kuchni. Cykl nadawany jest od jesieni 2014 roku, gdy zastąpił on magazyn „Zdrowie na widelcu”.Tematem trzeciej odsłony programu będzie odchudzanie.

Nagrania do „Grzeszków na widelcu 3” już ruszyły. Widzowie Polsatu Play nowe odcinki będą mogli zobaczyć we wrześniu br.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, iż średni udział Polsatu Cafe w maju br. wyniósł 0,4 proc.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Arleta Bojke redaktor naczelną Zero TV. Będą nowe formaty

Arleta Bojke redaktor naczelną Zero TV. Będą nowe formaty

Przyszły właściciel TVN wycofał reklamę, która uderzała w niego. "Ocenzurowali"

Przyszły właściciel TVN wycofał reklamę, która uderzała w niego. "Ocenzurowali"

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind
Materiał reklamowy

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę