Hollywood nie dla Scarlett Johansson

Scarlett Johansson zarzeka się, że nigdy nie zamieszka w LosAngeles.

akomi | showbizspy.com
akomi | showbizspy.com
Udostępnij artykuł:

Aktorka, która mieszka obecnie w Nowym Jorku wraz z mężem,Ryanem Reynoldsem, tłumaczy, że w Hollywood czułaby sięniekomfortowo.

- Nie czuję się dobrze w Hollywood, to nie jest moje naturalneśrodowisko - oświadczyła Johansson. - Wiem, co dla mnie dobre. ZnamLos Angeles i miejsca, w których można imprezować, ale niezamierzam tak żyć. Wolę od czasu do czasu zajrzeć do Hollywood ispotkać się z przyjaciółmi, niż mieszkać tam na stałe. To sprawia,że nadal twardo stąpam po ziemi.

Od kwietnia 2009 roku polscy widzowie będą mogli podziwiaćScarlett Johansson w filmie "Vicky Cristina Barcelona".

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nowy gospodarz "Przekazu dnia" w Kanale Zero

Nowy gospodarz "Przekazu dnia" w Kanale Zero

"Przez cały czas martwię się o pracę". Kasia Madera o zwolnieniach w BBC. Pierwszy odcinek naszego wideopodcastu

"Przez cały czas martwię się o pracę". Kasia Madera o zwolnieniach w BBC. Pierwszy odcinek naszego wideopodcastu

Dziś premiera naszego nowego (i pierwszego) programu wideo. Poznajcie #KomentarzeWM

Dziś premiera naszego nowego (i pierwszego) programu wideo. Poznajcie #KomentarzeWM

#WM na Cannes Lions. #1 Pięć lekcji o marketingu od najlepszego CMO na świecie

#WM na Cannes Lions. #1 Pięć lekcji o marketingu od najlepszego CMO na świecie

Top of the Top Sopot Festival 2026. W TVN wystąpią m.in. Rodowicz i Kwiatkowski

Top of the Top Sopot Festival 2026. W TVN wystąpią m.in. Rodowicz i Kwiatkowski

Tak mundialowe przesunięcie wpłynęło na widownię "Sprawy dla reportera" w TVP1

Tak mundialowe przesunięcie wpłynęło na widownię "Sprawy dla reportera" w TVP1