iPhone’y pojawią się w ofercie sieci Plus

Sieć Plus (grupa Cyfrowy Polsat) zapowiedziała, że od początku maja wprowadzi do swojej oferty iPhone'y. Ceny na razie nie są znane, obecnie Plus świadczy usługi serwisowe dotyczące niektórych funkcji dostępnych w iPhone’ach.

ps
ps
Udostępnij artykuł:

Według zapowiedzi smartfony iPhone wejdą do sprzedaży w Plusie na początku maja br. Operator zaznacza, że już teraz smartfony Apple działające w sieci Plus otrzymały certyfikację i wsparcie techniczne dla takich funkcji jak m.in. 5G czy eSIM.

iPhone w Plusie

Smartfony iPhone, słuchawki Air Pods oraz akcesoria Apple mają być dostępne w sprzedaży w pierwszych dniach maja br. w  salonach oraz sklepie internetowym Plusa.

Telekom zapewnia, że klienci otrzymają całkowicie nową formułę, w jakiej będą mogli zakupić swojego iPhone’a. Jednak operator nie zdradza na razie cen, ani bliższych szczegółów, te mają być dostępne wkrótce. Osoby zainteresowane zakupem iPhone’a w Plusie mogą zapisać się na listę chętnych na stronie Plus.pl/iphone.

Operator zaznacza, że już teraz smartfony iPhone używane przez klientów w sieci Plus uzyskały wsparcie techniczne Apple. Lista certyfikowanych na ten moment funkcji wygląda następująco:

  • 5G
  • eSIM
  • FaceTime over Cellular
  • LTE
  • Personal Hotspot

Sieć 5G Plusa obsługuje już wszystkie modele iPhone’ów z serii 12 i 13 oraz iPhone’a SE (trzeciej generacji). Dodatkowo, we wszystkich modelach uproszczona została konfiguracja ustawień MMS oraz Hotspot’u osobistego.

Plus przypomina, że do poprawnego działania 5G oraz innych certyfikowanych usług w tej sieci należy zaktualizować system iOS do wersji 15.4 oraz ustawienia operatorskie.

W czwartym kwartale ub.r. grupa Cyfrowy Polsat, do której oprócz operatora Plusa należą m.in. Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat, Eleven Sports i Netia, zanotowała wzrost wpływów sprzedażowych o 0,5 proc. do 3,265 mld zł i zysku netto z 333,7 do 326,7 mln zł. W całym roku dzięki sprzedaży Polkomtel Infrastruktury osiągnęła rekordowe 4,414 mld zł zysku netto.

W segmencie B2C grupa miała sprzedanych 6,195 mln jednostkowych usług (RGU) telefonii komórkowej w modelu abonamentowym, o 6,6 proc. więcej niż przed rokiem, co wynika m.in. z przejęcie w połowie ub.r. pakietu kontrolnego Premium Mobile.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem