Za nami kolejna edycja "Jednego z dziesięciu". Tyle osób ogląda teleturniej TVP2

Średnio 815 tys. widzów ogląda w TVP2 teleturniej "Jeden z dziesięciu" – wynika z danych Nielsena. Najpopularniejszy jak dotąd odcinek zgromadził przed odbiornikami nieco ponad 1 mln odbiorców.

Kamila Meller
Kamila Meller
Udostępnij artykuł:
Za nami kolejna edycja "Jednego z dziesięciu". Tyle osób ogląda teleturniej TVP2
Materiały prasowe TVP

Telewizyjna Dwójka emituje premierowe odcinki teleturnieju "Jeden z dziesięciu" od poniedziałku do piątku o godz. 18:50 począwszy od 2 września.

Do tej pory program z Tadeuszem Sznukiem oglądało w TVP2 średnio 815 tys. widzów, dając stacji udział w rynku na poziomie 7,67 proc. wśród ogółu widzów i 5,48 proc. w grupie komercyjnej 16-59 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

W analizowanym okresie, między 2 września a 29 października, najwięcej widzów, średnio 1,04 mln, obejrzało wydanie teleturnieju z czwartku 9 października. Jak dotąd widownia "Jednego z dziesięciu" nie spadła poniżej 580 tys. Tylu widzów zobaczyło odcinek z 12 września.

Wyemitowany w czwartek 29 października finał 151. edycji obejrzało średnio 881 tys. widzów. Zwycięzcą został Konrad Ciesiołkiewicz.

Teleturniej "Jeden z dziesięciu" od 30 lat na antenie

Teleturniej "Jeden z dziesięciu" jest emitowany na antenie TVP od 1994 roku. Do 2018 roku był nadawany w TVP2, a potem przez sześć lat gościł w Jedynce. Od jesieni 2024 roku program ponownie nadawany jest w Dwójce.

Od początku istnienia teleturnieju jego gospodarzem jest Tadeusz Sznuk. Wraz z zakończeniem 151. edycji swój udział w programie zakończyła hostessa Sylwia Toczyńska.

Program jest emitowany w edycjach, z których każda obejmuje 21 odcinków: 20 eliminacyjnych oraz jeden finałowy. Bierze w nim udział 10 zwycięzców poszczególnych gier o największej liczbie zdobytych punktów.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions